Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vag com da yardım edecek arkadaşlar

istanbul avrupa yakasında bu işlemlerle ilgilenen arkadaş varmı? yoksa eğer yönlendirebileceğiz yer varmı?

Nasıl gidiyor Mehmet Vag-Com işi? Bütün özellikleri açabildin mi?
Yapabileceğim bir şey olursa haberleşelim yine.

Nasıl gidiyor Mehmet Vag-Com işi? Bütün özellikleri açabildin mi?
Yapabileceğim bir şey olursa haberleşelim yine.

Valla fırat çok birşey açmadım sadece dönüşe duyarlı sisler ve sellektör ile sislerin de yanmasını yaptım. Diğer özellikler acıktı zaten birde laptime mı ne vardı onu denedim ama bulamadım bende işler yoğundu fazla deneme kurcalama zamanım olmadı.

Valla fırat çok birşey açmadım sadece dönüşe duyarlı sisler ve sellektör ile sislerin de yanmasını yaptım. Diğer özellikler acıktı zaten birde laptime mı ne vardı onu denedim ama bulamadım bende işler yoğundu fazla deneme kurcalama zamanım olmadı.
Laptimerbve carbon fiber gorunumlu ekran bizde olmuyor. Buyuk ihtimalle cupralarda ve navigasyon olan, yani bilgi ekranida renkli olan araclarda oluyor.

Arkadaşlar selam, iki hafta önce aracıma vag-com işlemleri yaptırdım. Yapılan işlemler şunlar:
1) geri vitese atınca ekranda park görselinin görünmesi
2) karşılama modunun açılması
3) amerikan far yapılması(farın içindeki sarı sinyal lambasının yanması durumu)
4) sesli aç ve kapa( kornanın kapanma açma esnasında ötmesi )
5) bazı modellerde aynanın geri vitese atınca düşme durumu vardı, benim araçta bu özellik zaten açıktı ama şimdi menüye böyle bir seçenek geldi. Eğer yanlış hatırlamıyorsam daha önce bu yoktu. Yani menü üzerinden de bu özelliği kapayıp açabiliyorum.

Yapan arkadaş Avrupa yakasında, facebook linkini şu şekilde https://www.facebook.com/AtolyeVag ilgilenenler zaten oradan ulaşır kendisine.

FR'larda kapı ışıklarının sürekli kırmızı yanması sağlanabiliyor, ilgilenen olursa kodlarını gönderirim buradan

Geri
Üst Alt