Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vag com da yardım edecek arkadaşlar

memet_one

Administrator
Arkadaşlar merhaba fırat @firozat arkadaşımızın yardımıyla aldığım kablo ve gösterdiği herşey için çok teşekkürler fakat ben şöyle bir şey yapan yada bu konuyu yapabilecek bir arkadaşımız var mı ondan yardım almak istiyorum.

Araç kapıları bilindiği üzere kilitlenince sadece dışarıdan açılmıyor ben bu durumu kilit tuşuna basarak içeriden de açılmamasını istiyorum yani ben açmadıkça içeriden de kimse araç kapısını açmasın. Çocuk kilidi benim yada başkasının arabanın dışına çıkıp açması gereken bir durum o yüzden o seçeneği saymıyorum. Şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için.

Eyvallah Mehmet, mail ile gönderdiğim belgenin faydası olmuştur inşallah.
Ama bu bahsettiğin ile ilgili bir şey yapılabilirmi bilmiyorum araştırmak lazım..

Zaten kumandadan kapıları kitleyince içeriden de açamazsınız

Arkadaslar merhaba, benim de bir sorum olacak, gizli ozellikleri actirdiktan sonra arac calistir durdur sistemi hata vermeye basladi, nedendir ?

35 HYD 84

Yaa aslina bakarsan ben hatali kullanimdan dolayi oyle zannetmisim, kusura bakmayin ;)

35 HYD 84

Mehmet'im iyi öğren şu işleri , hayırlı olsun kablon

Geri
Üst Alt