Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vag com all cable problems cözüldü tüm kablolar crack ledim arkadaşlar

Bütün bunları benim yazılımcı arkadaş yapıyor. PC değil araç yazılımcısı. 106 hiç denemedik bu cumartesi deneyeceğiz. O yüzden sana haber veriyim dedim. Eğer olursa ben sana sorunsuz kabloyu yollarım sen bana seninkini yollarsın.

Arkadaşlar, mevzuya baya bi fransız kaldım da, konuyu özetleyecek kimse var mı? ölü kablo nedir, ftprog vs nedir? Doğru kullanım yöntemi nedir?

Kusura bakmayın konu ile pek alakası yok ama, Araç yazılımcısı derken ? ne tür bilgisi var ?? Mapping den mi bahsediyorsunuz ?? Bu aralar can-bus ile ilgili bi projemiz var da o yüzden bilen birisini arıyoruz..
Bütün bunları benim yazılımcı arkadaş yapıyor. PC değil araç yazılımcısı. 106 hiç denemedik bu cumartesi deneyeceğiz. O yüzden sana haber veriyim dedim. Eğer olursa ben sana sorunsuz kabloyu yollarım sen bana seninkini yollarsın.

Kusura bakmayın konu ile pek alakası yok ama, Araç yazılımcısı derken ? ne tür bilgisi var ?? Mapping den mi bahsediyorsunuz ?? Bu aralar can-bus ile ilgili bi projemiz var da o yüzden bilen birisini arıyoruz..

PS'in Ankara bayisi. Bilmiyorum işini halledebilir mi ama istersen yerini yazarım sana.

@Nedjo

Kusra bakma yoğun olduğum için siteye giremedim. Yeni entegrenin adaptörü elimizde olmadığı için yapamadık. Diğer arkadaş pek hevesli ona sorabilirsin.

sorunu madem çözdünüz, burada paylaşsaydınız daha güzel olurdu...

sorunu madem çözdünüz, burada paylaşsaydınız daha güzel olurdu...

Adaptör uymadığı için yapamadım. Söyleyeceğim her şey yanlış olacaktır. Ekonomi amaçlı düşünülmüyorsa zaten konu açılırken yazılırdı. Uygun adaptörü bulabilirsem resimli konu bile açarım.

ilker bey yapamayacağınız şeyleri yapmadan önce neden yaparım uzun zamandır var zaten çözümü diyerek başka insanların konularını kirletiyorsunuz?lütfen bir daha çözüme ulaştıktan sonra yazınız.Saygılar:)

Şimdi Mehmet Bey ben yaparım demedim. Deneyeceğim yapabilirsem haber veririm dedim. Benim dikkat çekmek istediğim konu sitemize ekonomik yönden bakılmamasıdır. Mesela ben de yaz okuluna imza taklidi ile başkalarına kayıt yaptırtıp Almanyalar'da gezmiyorum. Saygılar bizden:)

Geri
Üst Alt