Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

vag-com 6j

muratyaren

Kayıtlı Üye
ibiza 6j de vag-com ile neler yapabiliyoruz arkadaşlar benım bu konuda pek bi bilgim yok yardımcı olabilecek arkadaşlar olursa çok sevinirim

yanlış hatırlamıyorsam polo 6r lerle aynı sistem vardı..
göstergede hava sıcaklığı yerine kalan menzili gösterme
follow me home
sinyal sıklığını ayarlama
ağlama sileceği
kapıları uzaktan kumandayla kilitlerken korna sesi ( tavsiye etmem )

başka aklıma gelen yok şuanda

teşekkür ederim. peki bunları nasıl yapıyoruz? benım hiç bilgim yok da bu konuda:(

Ender Elektronik var İstanbul'da ..Edirne'de nasıl yapılır bilmiyorum..vagcom kablosu olan bi yer bulunabilir mi tartışılır :)
İstanbul ne ki 2.5 saatlik yol :)

Edirne'den oraya bunun için gelmeye değmez
error - DHgate.com
bu siteden ayrı zamanlarda 10 kez alışveriş yaptım 2 haftada geliyo sadece yılbaşında uzuyo zaman yoğunluktan

linkteki 11.8 ben 10.6 sını almıştım
aslında pekte bi şey açamıyorsunuz
ben follow me yi sistemde bulamadım ve kitlenirken korna olayını
dönüşe duyarlı sisleri kapatabiliyorsunuz xenon için
sinyal seviyemi 5 e çıkarttım
ağlama silme var
ön silecekler çalışırken R (geri vites) ye taktığınızda arka silecek 1 defa siliyo
kemer uyarıısını kapattım bu sefer de 120 km/s yi geçince uyarı vermeye başladı kapattım
aslında sistemde yol bil. var ama açık değil ve silecek kolunun değişmesi gerekiyor
ben sadece sistemden aktif ettim yol bilgisayarını menzili görebiliyorum sadece 5 km yazana kadar geziyorum tek dişe düştümü hemen gitmiyorum istasyona

silecek kolunu neden değiştirmek gerekiyor? benımki copa hız sabitleyici war yani sinyal kolunda iki tuş mevcut onlar yeterli kalmıyor mu?

Edirne'den oraya bunun için gelmeye değmez
error - DHgate.com
bu siteden ayrı zamanlarda 10 kez alışveriş yaptım 2 haftada geliyo sadece yılbaşında uzuyo zaman yoğunluktan

linkteki 11.8 ben 10.6 sını almıştım
aslında pekte bi şey açamıyorsunuz
ben follow me yi sistemde bulamadım ve kitlenirken korna olayını
dönüşe duyarlı sisleri kapatabiliyorsunuz xenon için
sinyal seviyemi 5 e çıkarttım
ağlama silme var
ön silecekler çalışırken R (geri vites) ye taktığınızda arka silecek 1 defa siliyo
kemer uyarıısını kapattım bu sefer de 120 km/s yi geçince uyarı vermeye başladı kapattım
aslında sistemde yol bil. var ama açık değil ve silecek kolunun değişmesi gerekiyor
ben sadece sistemden aktif ettim yol bilgisayarını menzili görebiliyorum sadece 5 km yazana kadar geziyorum tek dişe düştümü hemen gitmiyorum istasyona

soğuk havalarda 4 derecenin altına falan indiğinde yol biligsayarı dereceyi gösteriyo ozaman napıyorsunuz ? çünkü kapayıp açsan bile orada kalıyo

silecek kolunu neden değiştirmek gerekiyor? benımki copa hız sabitleyici war yani sinyal kolunda iki tuş mevcut onlar yeterli kalmıyor mu?

yeteri kalır arkadaşın ibizanın donanım sınıfı elegance onlarda yol bilgisayarı yok o yüzden yol bilgisayarı arsındaki geçişleri yapacak o dediğiniz 2 tuşta yok ancak vagcom la açılabiliyor

Geri
Üst Alt