Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vag com 11.8

Şahin ticareti bir sen bilmiyorsun.Bu forumda ticaret sitesi değil,bir konu varsa herkes yorum yapma hakkına sahip.Sana kimse bunu bu fiyata satma dememiş.Hüzeyir bildiğini paylaşmış daha ucuz olduğu yerleri vermiş.
Biraz sakin ol burada kimse kimsenin kötülüğünü istemiyor.Kibar ol yada olma orası senin bileceğin noktadır.

Hayırlı satışlar.

xx
kimse kimsenin malını kötüleyemez veya satışını baltalayamaz.hüzeyir sağolsun bizi aydınlattı ama basta lafını söyledi sonra hala takmış gibi su kadar dolar bu kadar dolar diyor,allah razı olsun bilgilendirdiği için.ben bu konuda art niyet sezdiğim için böyle bi yorum yaptım.kimse kimsenin avukatlığını yapmak zorunda da değil.hüzeyirlede anlasırdık ama o beni anlamadı,bu ürün TÜRKİYE SINIRLARI içerisinde minimum 150 tl den verildiği için ben de o fiyata veriyorum ki bunun üzerine heralde laf etmemek lazım.herkese saygılar,bende kimseyi kırmak istemem ama art niyetli anladım.

şahin bu kadar kasmana gerek yok senin malını alıcak adam zaten ne olduğunu bilip alıcaktır türkiyeden alıcaksa zaten senin fiyatlarında alıcaktır çinden getiricekse zaten senden almayacaktır orda 23 dolar olması seni ilgilendirmez hüzeyir 23 dolar diyip aa 23 dolarmış ozaman ordan alayım diyen olmayacak merak etme

kimse kimsenin malını kötüleyemez veya satışını baltalayamaz.hüzeyir sağolsun bizi aydınlattı ama basta lafını söyledi sonra hala takmış gibi su kadar dolar bu kadar dolar diyor,allah razı olsun bilgilendirdiği için.ben bu konuda art niyet sezdiğim için böyle bi yorum yaptım.kimse kimsenin avukatlığını yapmak zorunda da değil.hüzeyirlede anlasırdık ama o beni anlamadı,bu ürün TÜRKİYE SINIRLARI içerisinde minimum 150 tl den verildiği için ben de o fiyata veriyorum ki bunun üzerine heralde laf etmemek lazım.herkese saygılar,bende kimseyi kırmak istemem ama art niyetli anladım.

O zaman sorun yok kardeşim arada olur böyle yanlış anlaşılma.Lakin bu avukatlık değil yani Hüzeyir yada x kişinin ne yazdığını değil sadece senin fazla fevri davrandığını anlatmaya çalıştım anladığını umuyorum.

ki bende,birçok kişi de vag com'um satışı-fiyat ve tedariği konusunda bilgilidir.;)

xx

anlasabildiysek ne mutlu amacım kimseyi kırmak değil,zaten 1 tane fazlalık olarak bu kablo var bunun ticaretini yapmıyorum.su an bi satış sitesinde minimum 150 liradan veriliyor ben de öyle yazdım.Tr de bu malın ederi bu paralar olması lazım cünkü ben 106 kabloyu 120 tl ye almıstım.herkese hayırlı forumlar olsun..

amacım ne ürününüzü kötülemek nede sizin satışınızı baltalamak ben bu işin ticaretinide yapmıyorum
10.6 30 lira iken ne eklenmişte 150 lira olduğunu merak ettim

teşekkür ederim scw üyelerine bi miktar indirim yaparım,xenonla beraber alana güzel fiyat verilir :)

Geri
Üst Alt