Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

uzun yola çıkmadan önce

arkadaşlar malum bayram yaklaştı senede 1 kere uzun yola çıkan çok deneyimsiz şöför yollara çıkacak ammmmman dikkat üzülmeyeliim

Bravo, süper başlık.

Aynen katılıyorum, bütün yıl mahallesinden çıkmayıp, şimdi uzun yola çıkan sayısı tahmininizden çok daha fazla.

Benim özellikle uyarmak istediğim konu, tali yoldan, yan yoldan veya yol olmayan bir yerlerden ana yola katılmak üzere olduğunu gördüğünüz araçlara çok dikkat edin. "Yok canım aptal değilse, durur zaten" demeyin. Ayağınızı gazdan çekin, frenin üzerinde bekleyin ve o aracı gözleyin.

Başkalarının yüzünden kaza yapmamanın sırrı başkalarında akıl aramamaktır.

Katılıyorum yol benim yeşil yanıyor diye güvenmemek gerekiyor .Kendimizden sonra karşı tarafında ne yapabilceğini hesaba katarak güvenli sürüş yapmamızda fayda var herkese kazasız, belasız ve cezasız sürüşler diliyorum

Gerçekten dikkat edilmesi gereken konular, kendim için dikkatli bir şoförüm derim ama geçenler de yan yoldan katıldığım ana yola çıkışımla birlikte kamyonun altında kalıyordum ki ( aramızda baya bir mesafe olmasına rağmen ) az birşey hız kesse kendiside rahatlıkla yoluna devam edecek bende rahatlıkla yola devam edecektim. Sağolsun benide korkuttu kendisini de ...
Bu arada hız sınırı 70 ken kamyonun hızı en az 90 'dı...

arefe trafigi bile tam bi curcuna adamlar kasap gibi cıkıveriyor önüne aman dikkattt:eek:key:

çok doğru bi başlık benim arabanın lastikleri ilk aldığımda ebatlar değişikti lastikleri değişmedim gidip geleyim öyle dedim gelirken kırşehirde kaza atlattım sulama kanalına girdim çıktım

Geri
Üst Alt