Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Uzun yol içi tavsiyelerinizi bekliyorum

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında HAKANAY tarafından paylaşıldı.

1. HAKANAY

HAKANAY SCW Üyesi

34
    5
    8
    herkese iyi akşamlar.aracımla ilk defa uzun yola çıkacağım inş.sahil yolundan kastamonuya gitmeyi düşünüyorum. uzun yol tecrübesi olan arkadaşların tavsiyelerini dinlemek isterim.teşekkürler

2. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Kazasız belasız gitmen dileği ile öncelikle..

Lastik havası,yağ su kontrol ü söylememe gerek yok biliyorsundur illaki,en önemlisi yorgun düştüün reflekslerinin iyi olmadığını hissettiğin an mola vermendir..

Bunu beğendi. 3 kişi bunu beğendi.
  3. ceycey11

ceycey11 SCW Üyesi

1.264
    335
    83
    lastik basınçlarınızı uygun miktara, getirin deponuzu doldurun, en fazla 3 saat yoldan sonra mola verin, kamyon ve tırların arkasına yanına pek yanaşmayın, kesinlikle hatalı sollama yapmayın, hız kurallarına uyun unutmayın ki geç gitmek hiç gidememekten çok daha iyidir.

Bunu beğendi. 7 kişi bunu beğendi.
  4. Reis

Reis SCW Üyesi

744
    283
    63
    Yolun açık olsun kardeş, geçenlerde bir yerde okumuştum yola çıkacaklar elma yanına alsın ve yesin yazıyordu. Sebebi elma yorgunluğu alıyormuş ve zihni açıp uyku isteğini azaltıyormuş. Ne kadar doğru bilmiyorum ama denemekten zarar gelmez.

Bunu beğendi. 3 kişi bunu beğendi.
  5. HAKANAY

HAKANAY SCW Üyesi

34
    5
    8
    çok teşekkür ederim değerli katkılarınız için.elmayı denicem kesinlikle...

6. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  7. matu

matu SCW Üyesi

311
    24
    18
    ben classic müzik veya relaxtion music diye tabir edilen sakin ve rahatlatıcı müzikler dinleyerek yaparım

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  8. HAKANAY

HAKANAY SCW Üyesi

34
    5
    8
    evet takip ettim gördüm açtıgınız konuyu.ordan da fikir edindim.teşekkür ederim. belki farklı fikirler çıkar dedim ben de açtım.siz artık tecrübe abidesi olmuşsunuz.varsa açtıgınız konudan farklı tavsiyeleriniz memnuniyetle dinlerim.

9. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    İyi yolculuklar, sağ sağlim varman dileklerimle... Benim tavsiyem de şu... Yollardaki hız uyarılarını dikkate almanı şiddetle tavsiye ediyorum... Radarları görürsün illaki yollarda fakat sonrasında trafik kontrolü yapan ekipler yok artık dikkatinizi çektimi bilmiyorum... Radara girdiğiniz an direk adrese teslim yapıyorlar artık cezaları... elle yazacaz diye uğraşmıyorlar haberin olsun... Hız sabitleyicin varsa 85km sabitle ve öylece devam et... Yol biter mi öyle diyeceksin belki ama bitiyor bitiyor merak etme... :)

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  10. HAKANAY

HAKANAY SCW Üyesi

34
    5
    8
    çok teşekkür ederim. sagolun

Sayfayı Paylaş