Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Uzun yol içi tavsiyelerinizi bekliyorum

Allaha emanet iyi yolculuklar,
hız yok takip mesafesinede uyduğun sürece tamamdır :)

hangi ilçesindesin sen? ben ineboluya geçeceğim. tüm arkadaşlara yorumları için teşekkür ediyorum.sağolun iyi dilekleriniz için.
Abicim Küre ilçesinde kalıyorum. orda bekar evi var ama dediğim gibi çıktım daha nete şimdi girdim. Kürenin içinden geçtin İneboluya giderken. İnşallah sağsalim varmışsındır.

Bakımlarını yaptıktan sonra önce okuyup üfle kardeş emniyet kemerini tak yol çizgilerini ihlal etme özellikle gece yolculuğunda yol boş olsa bile bu kurala uy çizgi herzaman sol çamurluk izanda olsun bölünmüş yollarda radar hız sınırın 121 bir üst kademen 140 unutma şehir içinde kesin mobese kameraları vardır 77 yi geçme kırmızı ışıkta durursan önündekiyle aranda en az 1-1.5 m mesafe bırak dikiz aynandan kaptırıp geleni kolla ışıkta darbe yeme böyle bir durum olursa 1 m ilerlersin bu benim taktiğimdir ha güneş gözlüğünü unutma şimdilik aklıma gelenler bunlar hayırlı yolculuklar

yol guzergahını bılmıyorum ama ben kastamonuluyum ve cideliyim.
benım yol guzergahım otobandan bolu yenıcaga cıkısından cıkıp,mengen devrek bartın hattı daha sonra cide ve sahılınden ınebolu olmalıdır.
ukalalıgımı mazur gor ılk kez uzun yol dedın dıye boyle bı acıklama yapayım dedım.
yıllardırda gıder gelırım .
yapman gereken en onemlı sey ayık kalmak ,uykun geldiğini hıssedersen sakın inat etme yol kenarlerı bıraz kestırmek ıcın cok musait.
hayırlı yolculuklar.

yolun açık olsun.yorulunca mola ver hareketli şarkılar dinle, yolun yarısında enerji içeceği iç.

Geri
Üst Alt