Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Uzun Süreli Ortalama

denizbalku

Kayıtlı Üye
Herkese iyi günler.
Aracın multimedya ekranındaki uzun süreli yakıt ortalamam aldığımdan beri iki kez sıfırlandı. Şu anda 7700 km de araba. Sıfırlanma periyodu da 3500 km gibi bişey yaklaşık. Bu herkeste böyle mi merak ettim.

Normalde manuel müdahele edilmeden sıfırlamaması lazım diye biliyorum. (Emin değilim) Eliniz gösterge panelindeki reset tuşuna değmiş olabilir mi?

Sadece günlük kilometreyi kendim sıfırlıyorum. Zaten uzun süreli ortalamayı sıfırlamak için menüde bikaç işlem yapmak lazım öyle el değecek bişey değil ben de düşündüm yanlışlıkla ben mi yaptım diye ama iki kez yapmış olamam diye düşünüyorum

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sadece günlük kilometreyi kendim sıfırlıyorum. Zaten uzun süreli ortalamayı sıfırlamak için menüde bikaç işlem yapmak lazım öyle el değecek bişey değil ben de düşündüm yanlışlıkla ben mi yaptım diye ama iki kez yapmış olamam diye düşünüyorum

Menü den değil. Gösterge panelindeki tuştan. En alttan 0.0/ SET yazan tuş. Silerken falan dokunduysanız sıfırlanmış olabilir.

Ordan sıfırlandığını bilmiyordum. Ben o tuştan sadece günlük sıfırlanır diye biliyorum hatta hep ordan günlüğü sıfırlıyorum uzun süreli ortalama devam ediyordu. İşin garibi sıfırlanma periyodu yaklaşık 3500 km'de bir sıfırlandı yazılımsal bir hata olabilir mi acaba

Ordan sıfırlandığını bilmiyordum. Ben o tuştan sadece günlük sıfırlanır diye biliyorum hatta hep ordan günlüğü sıfırlıyorum uzun süreli ortalama devam ediyordu. İşin garibi sıfırlanma periyodu yaklaşık 3500 km'de bir sıfırlandı yazılımsal bir hata olabilir mi acaba

Tam emin değilim. Tecrübeli arkadaşlar cevap verecektir.

otomatik sıfırlanıyor bende de ortalama 5000de falan sıfırlanıyor. Ancak ayarı var mıdır bilmiyorum.

Geri
Üst Alt