Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

üzerimdeki karabulut

geçmiş olsun dostum... aynen bi sadaka ver bencede

bu arada teyze beni yedi bitirdi yaa "-hasta oğlum bu hasta bak buna da vurdu iyi değil bu" :D

teşekkür ederim.valla teyze o sinirle beni bu söylemleriyle güldürdü daha bir şey diyemedim yani :) amca da ayrı bombaydı :)

seçgin geçmiş olsun kardeş, ne biçim bi iştir bu, sinir bozucu ama başa gelen çekilir, olacağı varmış, Allah'tan hayırlısı, canın sağolsun diyelim, bu arada turuncu parklar hayırlı olsun, ben de siparişi verdim hafta içi gelecek nasipse inşallah...

teşekkürler haluk kardeşim.olacağı varmış dedik bizde hayırlısı artık.seninde hayırlı olsun parklar güzel duracak emin ol ;)

allah beterinden saklasın kardeşimgeçmiş olsun ama ufak şeyler canın sagolsunkardeşim

secgin abi o karabulutlardan bendede vardı allah'a sukur atlattım umarım sende sıkıntılarından arınırsın allah daha buyugunu vermesin

allah beterinden saklasın kardeşimgeçmiş olsun ama ufak şeyler canın sagolsunkardeşim

teşekkürler abi.ufak tefek şeyler evet ama yine de can sıkıyor.buna da şükür diyorum.Allah cümlemizi beterinden korusun.
Geçmiş olsun nazar var nazar :(

teşekkürler.bi okutayım en iyisi ben :)
secgin abi o karabulutlardan bendede vardı allah'a sukur atlattım umarım sende sıkıntılarından arınırsın allah daha buyugunu vermesin

teşekkürler emre kardeşim umarım bundan beteri gelmez tüm SCW ailesine.

Hocam Karabük'ün sürücüleri artis ben araplar gibi arabayı yan kaldırıp gidiyorum :) bana değmesinler diye geçmiş olsun beterinden korusun boyacı kankam var hallettiririz canını sıkma

geçmiş olsun Allah beterinden korusun trafikte hepimizin başına gelebilecek şeyler ama can sıkıcı oluyor Allahtan ufak tefek şeylerle atlatmışın

Geri
Üst Alt