Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Uzatilmiş garanti sadece % 70 mi kapsar yoksa u doğuş hep mi böyle

mec

Kayıtlı Üye
MRB bugün aracı 45 k bakımı için servise bıraktım . ve uzun süredir frene basarken direksiyonu tam çevirmede gelen sesi söyledim.
az önce salıncak burçlarının değişmesi gerekiğini söylediler. ilk önce iyi niyet garantisi % 70 ini karşılıyor dediler.
ve işçilikte benden olacakmış. dedim zaten uzatılmış garantisi var neyin iyi niyeti.. siz tekrar görüşün dedim görüştü tekrar aradı . Full life garantisi imiş. işçilik karşılamazmış. zaten yürür aksamda garanti böyle olurmuş felan dedi.

dedim iyi niyetli olmamak gerekirmiş .. aracın 2 yıllık garantisi geçen cuma dolmuştu.
toplam 90 -100 arası bişey tutar dedi ama kendimi biraz kandırılmış hissettim..

garantiniz 2*2 ise değişim yapılacaktır.bence telefonda değilde servise giderek sorunu çözersin.

Saçmalamışlar...
Böyle birşey mi var yahu, parçayı garantiden verecek ama işçilik parayla, klasik doğuş

Saçmalamışlar...
Böyle birşey mi var yahu, parçayı garantiden verecek ama işçilik parayla, klasik doğuş
güya mekanik aksam olduğu için öyleymiş .. canımı sıktılar. bende bi daha zaman almasın diye yapılsın dedim ama iyice soğdum doğuştan.. dedim tamam işçiliği de kabul ettimde % 30 u neyin nesi. bana sadece turbo nun, % 40 ını bana ait olduğunun diğerlerinde normal garanti gibi olduğunu söylediler ki kontrantada öyle yazıyordu. Arabada kaldı tekrar ayrıntılı bakamadım..

Ya kızıp arabayı satıp marka değişeceksin yada servisin önüne çekip tiner döküp yakarım tv yide çağırırm diceksin.zamanında bu yöntemle buzdolabını değişmiştim belki senin işinede yarar

iPhone 4 s 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

MRB bugün aracı 45 k bakımı için servise bıraktım . ve uzun süredir frene basarken direksiyonu tam çevirmede gelen sesi söyledim.
az önce salıncak burçlarının değişmesi gerekiğini söylediler. ilk önce iyi niyet garantisi % 70 ini karşılıyor dediler.
ve işçilikte benden olacakmış. dedim zaten uzatılmış garantisi var neyin iyi niyeti.. siz tekrar görüşün dedim görüştü tekrar aradı . Full life garantisi imiş. işçilik karşılamazmış. zaten yürür aksamda garanti böyle olurmuş felan dedi.

dedim iyi niyetli olmamak gerekirmiş .. aracın 2 yıllık garantisi geçen cuma dolmuştu.
toplam 90 -100 arası bişey tutar dedi ama kendimi biraz kandırılmış hissettim..

size bir poliçe vermişlerdir bu poliçeyi okursanız neyi ne kadar ödeyeceği zaten yazıyor. bunun dışında olanı ödemez ama içinde olan kalemleri paşa paşa ödemeleri lazım.

Arkadaş bu nasıl bir şeydir anlamış değilim doğuşun servisinden servise her şey değişiyor. Birisi bu parayla diyor diğeri parasız diyor. Sonuçta aynı bünye altında hepsinin aynı olması gerekiyor. Fakat servisler de nereden yada kimden ne kopartırız diye düşünüyorlar.

Arkadaş bu nasıl bir şeydir anlamış değilim doğuşun servisinden servise her şey değişiyor. Birisi bu parayla diyor diğeri parasız diyor. Sonuçta aynı bünye altında hepsinin aynı olması gerekiyor. Fakat servisler de nereden yada kimden ne kopartırız diye düşünüyorlar.
Aynen katılıyorumm .. benden bugün öyle böyle 600 tl yi kopardılar birazdan paylaşacağim faturayı

Geri
Üst Alt