Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

uzatılmış garanti???

cancalus

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yaklaşık 10 gün önce IBIZA 1.2 STYLE TSI DSG aldım, acaba uzatılmış garanti almaya gerek var mı elektronik ve mekanik aksamları kapsıyor ve +2 yıl oluyor. Dsg ile ilgili söylenenleri düşününce 2 yıl sonunda sorun çıkarıp çıkarmayacağını düşünüyorum, bu arada 1090 TL yi 10 taksit yapabiliyorlar fiyat da bu şekilde, hiç yaptıran yararlanan var mı sizce gerekli mi? şimdiden teşekkürler

uzatılmış garantide o para seata mı doğuşa mı yoksa bayiye mi...
para seata gidiyorsao zaman güvencedesin demektir..yok doğuşa gidiyorsa..doğuş şu an bile sallıyor adamı...eğer bayiye gidiyorsa..hiç yanaşma

18 ay süre var benim bildiğim. Kullan 18 ay baktın sorun çıkarıyor uzat.

aracınız daha 10 günlük olduğu için bence bu karar için acele etmeyin..
garanti uzatma işlemini yanlış hatırlamıyosam ya 15 ya da 18. aya kadar yapabiliyosunuz..daha bol bol vaktiniz var..

sanırım vdf aracılığıyla yapılıyo bu işlem o yüzden direk doğuşa diyebiliriz, evet erken olması konusunda da haklısınız da acaba fiyat daha sonra artar mı diye düşündüm, aslında yine doğuş oto yüzünden diğer markalara oranla fazla, yarıyarıya farkediyo

sanırım vdf aracılığıyla yapılıyo bu işlem o yüzden direk doğuşa diyebiliriz, evet erken olması konusunda da haklısınız da acaba fiyat daha sonra artar mı diye düşündüm, aslında yine doğuş oto yüzünden diğer markalara oranla fazla, yarıyarıya farkediyo

1-2 sene önce fiyat daha yüksekti..1600'lü rakamlardı..ve o zamanlar Euro üzerindendi fiyat..Euro'nun da geçen yıllara göre daha yüksek olduğu düşünülürse garanti uzatmanın fiyatı bence artmaz..

arkadaşlar ben onu inceledim hernekadar 18.aya kadar yaptırmak için vaktiniz olsa da siz garanti uzatmayı alana kadar çıkan arızalar uzatılmış garanti kapsamı dışında kalıyor. Ben olsam eğer arabayı nokta virgül ellemeden bineceksem düşünmeden alırdım, 4 yıı güzel bir süre..

bence çok gerekli bişi mert abininde dediğigi yaptırmadan öncekileri kapsamıyor die biliorum zaman yakınken hemen yapırın derim

aracımı bakıma götürdüğümde aynı soruyu bende yetkiliye sormuştum aracınızın km düşük olduğundan yerinizde olsam şuan için yaptırmazdım ama yinede son karar sizin die bi yanıtla karşılık verdi ve 18 ay dolmadan önce garanti uzatılma işlemi yapılmaktaymış 19.ncu ayda garanti uzatma söz konusu deilmiş bilgilerinize

arkadaşlar ben onu inceledim hernekadar 18.aya kadar yaptırmak için vaktiniz olsa da siz garanti uzatmayı alana kadar çıkan arızalar uzatılmış garanti kapsamı dışında kalıyor. Ben olsam eğer arabayı nokta virgül ellemeden bineceksem düşünmeden alırdım, 4 yıı güzel bir süre..

çok saçma ve çakallığın daniskası, o zaman erken yaptırmakta fayda var, yorumlar için sağolun

Geri
Üst Alt