Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Uzatılmış garanti iptali hakkında

celalselduz

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,

2015 ağustos ayında doğuş otodan seat ibiza aracımı satın alırken 2 + 2 yıl uzatılmış garanti almıştım. Şu anda aracımı satmak istiyorum ancak bu uzatılmış garanti artısının kimsenin umrunda olmadığını, herkesin tek derdinin fiyatı düşürmek olduğunu farkettim. Ben de bu uzatılmış garantiyi iptal etmek istyorum, bunun mümkün olduğuna dair bir şeyler duydum. Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

bende duymuştum aracı aldığın servisle görüşüp iptal ettirip para iadeni alabiliyorsun sanırım

İptal ediliyor fakat bir sürü uğraştırıyorlar bazıları kabul etmiyor kimisi iyi niyet olsun diye iptal ediyor ama parayı geri alan duymadım genelde ücretsiz bakım olarak değişim yapıyorlar

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşım uzatılmış garantiyi iptal edebilirsin ben iptal ettirdim. Parasını da geri iade aldım kalan günleri.

Geri
Üst Alt