Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Uzaktan Motor Çalıştırma Modülü.

altıpatlar

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar,
bugün işyerimize son model acayip bir tır geldi yurtdışına çalışan bu tır aklımı aldı mikrodalga fırın bile vardı...
ama beni en çok etkileyen ufak cep telefonu şeklindeki etkileyici uzaktan kumandasıydı...
devasa araç uzaktan kumandayla çalıştırma, körükleri, basıncı ayarlama ve sıcaklık derecelerini dahi ayarlama yaptı...

daha tır alamasamda bu uzaktan çalıştırma sistemini araştırmaya başladım
nette bazı sitelerde orjinal kumandadan bu bahsı geçen modülü gördüm acaba bizim araçlara uyum sağlarmı satıcıyla daha irtibat kuramadım ama kesin bu sistemi aracıma uygulatmak istiyorum belki tır gibi aracımın sistemlerine hükmedemesemde en azından çalıştırıp oto klimasını aktifleştirebilirim gibi düşünüyorum...
ama immobilizerı etkiler mi bu düşündürüyor haaa bu sistemi iptal da olsa önemli değil,
acaba aracıma sorunsuz uygulayabilirmiyim???

ÖZELLİKLER
Kışın Soğuklarda Sıcak Arabaya Binme
Yazın Sıcaklarda Serin Arabaya Binme
Bomba Tehlikesine Karşı Araca Yaklaşmadan Çalıştırma
Uzaktan Aracınızı Çalıştırma
Uzaktan Aracınız Stop Ettirme
Aracı Viteste Unutma Emniyeti
Manuel Araçlara Uyumluluk
Otomatik Araçlara Uyumluluk
12 V Araclara Uyumluluk
Unutmaya Karşın En Fazla 15 Dk Çalışma
Mevcut Uzaktan Kumanda Sisteminize Uygulayabilme
Araç Çalışırken Kapı Açılma Emniyeti
Kolay Çalıştırma
Kolay Durdurma
Kolay Montaj
Basit Kullanım
Sizden Başka Bilmeyenlerin Çalıştıramaması
İc Electronic Far Sensörü İle Uyumluluk
Fazladan Bir Kumandaya Gerek Kalmadan Çalıştırma
Akıllı Çalıştırma Chipi
6 Farklı Emniyet Sistemi
Araç Çalışırken Terk Etme Özelliği
Kolay Kullanma Kitapcığı Ve Montaj Şeması
Çalınmaya Karşı Emniyet
Mevcut Alarm Sistemlerine Uyumluluk
Koşulsuz Garanti Ve Değişim
Montaj Esnasında Telefon İle Destek ve Burada Yazamadığımız Bir Çok Özelliğiyle

Dünyada ve türkiyede ilk aracınızın mevcut uzaktan kumanda sistemine, yani fabrika çıkışı orjinal kumandanızla ( veya mevcut uzaktan kumandanızla ) başka hiçbir şeye gerek kalmadan aracınızı uzaktan çalıştırabilir ve stop ettirebilirsiniz. Akıllı çalıştırma sistemi ile aracınızı profosyonelce çalıştırır ve her daim emniyettedir. Düz vites ve otomatik vites uyumlu en önemli özelliklerinden biri olan ve benzeri cihazlarda bulunmayan viteste unutturmama özelliği ( aracı viteste bırakıp çalıştıramazsınız ) kutu içerisinde her şey mevcuttur, başka hiçbirşeye ihtiyaç duymadan montajını yaptırabilirsiniz ve kullanabilirsiniz montajı ortalama 30 dk montaj esnasında gerekirse telefon ile destek veriyoruz. İçerisinde montaj şeması ve klavuzu mevcuttur.

[video=youtube_share;mGYYeRdnG44]http://youtu.be/mGYYeRdnG44[/video]

ya arkadaşlar bu konu hakkında yardımcı olacak varmı yaa
ben kesin bu sistemi düşünüyorum ama aracımda uyumlu çalışırmı sorun çıkarırmı bilmiyorum
özellikle [MENTION=4846]GeniuS[/MENTION] dursun kardeşimden fikir bekliyorum

Feridun kardesim bu özellikler alarm da var her markada tek sıkıntı aracı viteste unutman yoksa çok basit bir sistem ve mobilayzirin iptal oluyor yoksa nasıl olacağını ve hatta ve hatta kablo renklerine varana kadar sana soleyim kendin bile bağlarsın Okadar basit bir işlem lakin dediğim gibi mobilayzirin ve vites bı iki kocaman faktör var isin icinde Apple ve bı tabletle daha neler neler yaparsın aracına bir bilsen :)?

ya arkadaşlar bu konu hakkında yardımcı olacak varmı yaa
ben kesin bu sistemi düşünüyorum ama aracımda uyumlu çalışırmı sorun çıkarırmı bilmiyorum
özellikle @GeniuS dursun kardeşimden fikir bekliyorum

Feridun aşağıdaki numarayı ara. numarayı benim verdiğimi söyle yardımcı olacaktır. kendi arabalarında bu sistemi uygulamıştı :eek:key:

durmuş usta; 0532 ... 24 09

Feridun kardesim bu özellikler alarm da var her markada tek sıkıntı aracı viteste unutman yoksa çok basit bir sistem ve mobilayzirin iptal oluyor yoksa nasıl olacağını ve hatta ve hatta kablo renklerine varana kadar sana soleyim kendin bile bağlarsın Okadar basit bir işlem lakin dediğim gibi mobilayzirin ve vites bı iki kocaman faktör var isin icinde Apple ve bı tabletle daha neler neler yaparsın aracına bir bilsen :)?

eyvallah dursun başkan yalnız videoyu izlememişsin belli oluyorpuhaha

ürünün en güzel tarafı zaten vites te bırakma ihtimalini ortadan kaldırıyor immo sistemi de pek önemli değil yaa ama sence bu sistem aracın beynine zarar verir mi hata yaptırırmı bu önemli?

Video yü izledim kardesim hep bu sistemi yapacagını düşünmediğim İcin söylüyorum ya zaten her hangi bit arıza ışığı yakmaz otomatik araçlarda daha verimli bence benim düşüncem ben olsam Manuel'de kullanmazdim sen bilirsin genede olurda vites unutursan zararı var tabikide :)

Video yü izledim kardesim hep bu sistemi yapacagını düşünmediğim İcin söylüyorum ya zaten her hangi bit arıza ışığı yakmaz otomatik araçlarda daha verimli bence benim düşüncem ben olsam Manuel'de kullanmazdim sen bilirsin genede olurda vites unutursan zararı var tabikide :)
verdiğin bilgiler için teşekkür ederim dursun aga,
bi de otomatik far modülünden bahsediyordu tam olarak bunların montajı kolay diyorsun inşallah öyle olur...

bu sistemi varmış [MENTION=4846]GeniuS[/MENTION] dursun ağa sana zahmet bu far modülü hakkında bilgi verirmisin sence bu nasıldır bu aracıma sorunsuz olur mu ???

OTOMATİK FAR SENSÖRÜ II

2 işlemci, güçlü role çıkışları, daha kolay montaj

DAHA İYİ IŞIK ÖLÇÜMÜ, DAHA HIZLI, DAHA KULLANIŞLI

İŞTE SİZE DAHALARIN CİHAZI

960 W MAX GÜÇ

ÇOK DAHA KISA SÜREDE MONTAJ

İDDİA EDİYORUZ...

BU ÖZELLİKLERDE OTOMATİK FAR SENSÖR'Ü II BAŞKA YERDE YOK

FULL ÖZELLİK, FULL OTOMATİK

AYNI SİSTEMİN 2. VERSİYONUDUR

ARACINIZ İÇİN DAHA İYİSİNİ HİÇ BİR YERDE BULAMAZSINIZ.

İNCELEMESİ SİZDEN, GÖNDERMESİ BİZDEN

İMALATTAN DİREK SATIŞ, DÜŞÜK KAR MARJLARI

EN PAHALISINDA BİLE BÖYLE ÖZELLİKLER YOK.....!

2 YIL ÜRETİCİ FİRMA GARANTİSİ

2 YIL İÇERİSİNDE EĞER BİR SORUN ÇIKARSA YENİSİYLE DEĞİŞİM

ARACINIZIN AYDINLATMA DÜĞMELERİNE BİR DAHA DOKUNMAYACAKSINIZ

KOLAY MONTAJ (gerekirse montaj esnasında telfon ile destek veriyoruz)

% 100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKAMIZ İLE BİZDEN MENUN KALACAKSINIZ..

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VAR, MÜŞTERİ MAĞDURİYETİ YOK...

MESAİ SAATLERİNDE TELEFONLA DESTEK

HIZLI KARGO ( Hafta içi 17.00 a kadar, Cumartesi 16.00 a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün teslim)

ürünün videosunu alttaki linkten izleyebilirsiniz
far sensörü - YouTube
far sensörü - YouTube

KISACA FAR DÜĞMELERİNE BİR DAHA DOKUNMAK YOK,

FARLARINIZI AÇMAYI UNUTMAK YOK

KAPATMAYI UNUTMAK YOK

HER ŞEY OTOMATİK

SİZ SADECE YOLA KONSANTRE OLUN

İLLAKİ MERAK ETTİM DERSENİZ ALTTAKİ YAZIYI OKUYUN

ÖZELLİKLER

- Bu ürün lüks otomobillerde kullanılan far otomasyonlarla aynıdır.

- Tunel girişlerinde, kapalı otopark girişlerinde farlarınızı hemen açar.

- Hava karardığı zaman farlarınızı otomatik olarak açar.

- Hava aydınlandğı zaman farlarınızı otomatik kapatır.

- İstediğiniz zaman tek bir düğmeye basarak sensörü kullanım dışı bırakabilirsiniz.

- İstediğiniz zaman farlarınızı kendiniz manuel olarak açabilirsiniz.

- Trafikte bulunan her tür araca uyumludur.

- Oto elektrikçi trafından kolayca montajı yapılabilir.

- Gece veya karanlık ortamda uzaktan kumanda ile kapıları açtığınızda sis farlarını, park lambaları ve tavan lambasını yakar

- Uzaktan kumanda yoksa merkezi kilit ile, o da yoksa kapınızı açmanız ile çalışmaya başlar.

- Sis farınız yoksa farlarınıza bağlantı yapılabilir.

- Gece veya karanlık ortamda anahtarı kontağa takıp çevirince otomatik olarak söndürür, sadece parklar açık şekilde marşa basmanızı bekler.

- Gece veya karanlık ortamda motor çalışıncaya kadar hiç bir şey yapmaz, çalışınca kısa farlarınızı yakar.

- Gece veya karanlık ortamda aracınızı stop ettiğinizde farlarınızı hemen söndürür, ardından tavan lambasını ve sis farlarınızı açar, en son aractan inip kapıyı kilitledikten sonra 25 sn takip ışığı olarak açık kalır ve kendiliğinden otomatik olarak kapanır.

- Gün ışığında bunların hiç birisini yapmaz.

- Piyasada bulunan diğer rakiplerindan açık ara öndedir.

- Farlarınızı açık unutmamanızı sağlar.

- Gururla TÜRK MALIDIR..

- Ve burada yazamadığım bir çok özellikleriyle sadece Gittigidiyor da

- FACEBOOK' dan sayfamızı takip için = Buradan kullanıcıların deneyimlerini ve sorularınızı takip edebilirsiniz

- Bütün bağlantı ekipmanları içerisinde mevcuttur

Far sensoru sizin ve diğer otomobillerin güvenliği için vazgeçilmez bir unsurdur. Sizlerinde bildiği gibi gece karanlığı ve hava kararmak üzereyken alaca karanlıkta yakılmayan farlar hem sizin, hem de diğer otomobiller için büyük tehlike arz etmektedir. Far sensoru sizin manüel olarak yapmanız gerekeni sensorunuzu açık konuma getirdiğiniz andan itibaren layıkıyla yerine getirecektir. Aracımızın bulunduğu ortam ışığına göre otomatik olarak çalışır. Sistem aracımızın uzaktan kumandasına bastığız anda çalışmaya başlar ve eğer ortam karanlık ise siz aracınızın nerede olduğunu ve önünüzü görerek aracınızın yanına güvenle ulaşmanız için sis farınızı, park lambanızı ve iç aydınlatma lambanızı yakarak bekler. Siz aracınızın içine binip kontak anahtarını taktığınızda sis farınızı ve iç aydınlatma lambanızı söndürerek sadece park lambanız açık bir şekilde motoru çalıştırmanızı bekler. Marşa basıp motoru çalıştırdığınız da otomatik olarak aracınızın farlarını açar. Siz yolculuğunuzu tamamlayıp, aracınızı park edip stop ettiğinizde farlarınızı söndürür, iç aydınlatma lambanızı, park lambanızı ve sis farlarınızı yakarak takip ışığı olarak siz evinize güvenle ve önünüzü görerek gidene kadar açık kalır (30 saniye) ve sonra otomatik olarak söner. Böylece farları siz açıp kapatmadığınız için farlarınızı açık bırakma gibi bir riski ortadan kaldırarak aracınızın yanına geldiğinizde aküsü bitmiş bir araç ile karşılaşmamış olursunuz. Gündüz yolculuk esnasında tünel girişlerinde, kapalı garaj girişlerinde vs. otomatik olarak farlarınızı yakar ve çıkışında yine otomatik olarak farlarınızı söndürür. Sizin için yapması gerekenden fazlasını yaparak far anahtarının yerini ve nasıl kullanıldığını size unutturacak % 100 müşteri memnuniyeti gözetilerek üretilmiş Akü dostu ileri teknoloji bir ürünüdür. AYRINTILI ANLATIMINI VİDEODAN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Geri
Üst Alt