Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

uzaktan kumanda sorunu

Biz de öyle düşündük değiştirdik pili bi süre daha kullandık sonra tekrar gitti. Daha 2 gün önce değiştirdim pili ama tamamen gitti. Bi aldı açtı kapadı ama sonra gitti. Tanıttım falan ama yok.
Aku kutup başını sökup 10dk bekleyin sonra tekrar takin.eger tepki devam ederse pcye baglattin serviste....sol sofor kapisinda merkez switc var kumandayi goren ve dagitan.muhtemelen o da ariza yapmis olabilir

merhaba arkadaşlar bende 2008 cordoba 1.4 tdi stylance var... uzaktan kumanda çalışmıyor... pili bitti değiştirdim.. pil değişimi yapınca kod silinmiştir deyip tekrar tanıtma yaptık olmadı.. şuan kumanda üzerinde tuşlara basınca kırmızı ışık yanıyor fakat kapıları açıp kapatmıyor.. kumanda bozuk diye sıfır uzaktan kumanda tanıtımı yaptık onuda kabul etmedi araç... bilgisi olan arkadaş varsa acil yardımcı olabilir mi ?
arkadaşım sorun çözüldü mü? Çözüldü ise bunu nasıl başardınız? Ben de aynı sorunla karşılaştım.hiç bir yöntem işe yaramadı .acaba kapı kilitinin mi değişmesi lazım ? Kumannın tuşlarına basıldığında kumandayı algılayıp kapıyı açtıran sensör kapı kilitiyle bütünleşik mi ?o parça ayrı bir bölümde mi yoksa ?

Arkadaşlar 2009 cordoba kumanda araç sağ ön kapısının yanına gelince ancak kapıları açıyor, **pili yeni.
fakat bende 2008 cordoba vardı kumanda 20mt falan çalışıyordu. bu durumu oto elektrikçi ile konuştum cordobalar da 2 tip kumanda sistemi var bir kızıl ötesi birde radyo frekans dedi. böyle bir sorun yaşayıp çözüm bulan arkadaşlar varmı? bilgi paylaşımında bulunursa sevinirim...

Bence o büyük ihtimalle pilden kaynaklanıyor. Orijinal fabrika çıkışlı pilin gücünü tutmuyordur. Bende de 2008 passat var bir gün pili bitti ve sadece şoför kapısının yanında açıyor. Her yıl pili yeniliyorum. Arkadaşımın başına da geldi o da pili değiştikten sonra uzaktan kesinlikle almamaya başladı. Benim görüşüm pil kalitesinden yada pil gücünden olduğu yönde

Konuyu hortlatıyorum sanırım ama benim de başıma geldi. Orijinal anahtarı sustalıya cevirmek için Çinden uygun kodlu (5fa 007 680) anahtar aldım. Vagcom ile kodladım. Neyse kullanırken pil bitiyordu yenisi ala ala en son duracell aldım uzun süre gitti. şimdi sustalıda ışık yanıyor ama kapı açmıyor. Neyse orijinale geri döndüm. O da 1 gün sonra ışığı bile yanmamaya ve haliyle açmamaya başladı. Ben bu işten hiçbir şey anlamadım açıkçası. Araç 2005 Cordoba.
Sorunj çözen var mı? Comfort modülü mü arızalı?

Geri
Üst Alt