Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Uzaktan kumanda mesafesi...(çözuldu)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kusura bakmayın arkadaşlar büyük harfle yazdım tamamen dalgınlık..

EVET BENİM ARABANIN SAĞ ÖN ÇAPRAZINDAN TUTUNCA 20 m ALIYO UYGUN POZİSYON BU GALİBA:) AMA HERZAMAN O TARAFTAN YAKLAŞAMIYORUM ARABAYA :) DİYER YÖNLERDEN 5 m ANCAK...

:) arabanın pozisyonundan ziyade anahtarı tuttuğun şekli kastetmiştim. Benim sustasız anahtar için metal anahtar kısmı yukarıya bakıyorken anahtarın üstündeki tuşlar sola bakıyorken en iyi menzilde açıyor :)

Anahtarını denemenın en kolay yolu servıse gıt orda senın anahtarına sahıp baska b Vag grubu araba varsa onun anahtarının adaptasyonunu senın arabana yapsınlar b de oyle dene.Benım leondada yedek anahtar kumandasızdı.05 model Spiritti.20-25m den rahat acılyodu pozısyonuna gore ama oyle 5 metreden okumalar gıbı bsey soz konusu degıldı mesafe normaldede bayagı vardı

bendede yedek anahtarın kumandası yok önemide yok gerçi olup olmamasının. aynı sorunu arasıra yaşıyorum bazen 10mt çalışıyor bazende 1mt bile çalışmıyor,anahtardaki açma tuşunda çok kullanılmak ve yılların verdiği aşınmadan dolayı temassızlık var onuda şöle farkına vardım,tuşa basınca hemen yanındaki kırmızı led lambanın her defasına yanmadığını gördüm sert bastırınca herdefasında yanıyor ve kapılar rahatlıkla kilitlenip açılıyor.sende de aynı sorun olabilir belki kontrol etmeni öneririm

Allah' a cok sukur iki anahtarim da 35-40 metreden acip kapiyor.. sizlerinkinin bu kadar kisa olmasina sasirdim. zamaninda ilk cikan kangoo vardi bizde sadee 1 metreden calisiyordu; ona benzemis biraz..

bende ikisi de kumandalı..sordum orjinal dediler..bunun dışında malesef immobilizer bilgisayara bağladığımızda hep geçici arıza veriyor..sebebi de açarken yaşadığımız sorunlar..yani açılmıyor diye kumandaya bir kaç kere basıyor olmamız diye tahmin ediyorum..
evde 4 üncü kattan bir deneme yapmıştım daha önce aç deyince açmıyordu ama kitle deyince o mesafeden kitliyordu..

geçen ilginç birşey farkettim camlar açıkken kapı kolu üzerindeki anahtarlıktan camlar kaldırılabiliyormuş acaba bunu direk kumandadan yapazmıyız

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

geçen ilginç birşey farkettim camlar açıkken kapı kolu üzerindeki anahtarlıktan camlar kaldırılabiliyormuş acaba bunu direk kumandadan yapazmıyız

Benim aracımın yedek anahtarı yoktu servise telefon açtım yedek anahtar için 450 civarı fiyat verdiler bende izmir de bulunan özel anahtarcıda 2 adet sustalı anahtar yaptırdım 4 cam açıkken kilitledinmi camların hepsini kaldırıyor fiyat olarakta 225 tl yaptırdım uzaklık konusunda da şimdi gayet memnunum 20-25 metreden rahatlıkla açıp kapatabiliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt