Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Uzaktan kumanda ile camları açıp kapatmak mümkün mü ? bunu yapabilen varmı ?

Bunlar tahmin ettiğimiz gibi orjinalleri kadar kaliteli değildir zaten. Aslında araçta donanımsal olarak bunlar varken ufak bir kaç müdahele ile yapılabilir diye düşünüyorum.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ibizalarda bu donanım mevcut ise standart işlemi söylüyorum.
Araç yarım kontakt ve camlar tam kapalı iken her bir cam düğmesine 5-6 saniye kapatma yönünde yukarıda tutarak otomatik açılıp kapanmayı aktif hale getirebiliyoruz. Ben şöför tarafından MK2 Leon da aktif hale getiriyorum ama
olmazsa bir de kapılardan ayrı ayrı denersin.

Ama bu özellik yoksa çalışmaz.

2005 model LEON - TOLEDO olabilir bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim:D anahtarı kapıya taktığımda 4 cam inip kalkıyor ama kumandadan olmuyor:( bir açma birde kapama düğmesinden oluşuyor anahtarım birçok aynı model arabada olurken benim aracımda olmaması çok üzücü stylance modeli olmasından işi kurtarablir miyim acaba şimdiden teşekkürler :eek:key:
Facebook'a Giriş Yap | Facebook

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

2005 seat cordoba 1.4 tdi stylance da anahtarı soktuğunuz zaman kapanıyor ama uzaktan kumanda ile açıp kapanmıyor. bu konuda fikri olan var mı?

Mevcut problem bende de var Leon 2006 1.6 Stylance aracım da camlara ve aynaya kumada ile müdahale edemiyorum maalesef.

Geri
Üst Alt