Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Uzaktan caliştirma - Remote start

modelci

Kayıtlı Üye
Leon aricina Türkiyede remote start taktiran varmi?
Kışın dizel araba ısınmıyor, evden çaliştirsak güzel olur.

Ben daha taktıran duymadım ama takılsa da ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum :)

gayet saglıklı olur... ben en kısa surede fıesta ya taktıracagım

hiç düşünmedim böyle bi şey, otopark evin arkasında zaten:) olmaz die bi şey yok ama sağlıklı bi uygulama maliyetli olur kanımca..

muhteşem bişi olur..çok işime yarar.. :)
velakin tu tarz şeyler genelde immobilizer'ı iptal eder..

UK ile çalıştırmak için, el frenini çekmek, vitesi boşta bırakmak gerek, aşırı soğuklarda, viteste bırakmak, el frenini çekmemek gerekir(düz zemin). Çelişki oldu?

UK ile çalıştırmak için, el frenini çekmek, vitesi boşta bırakmak gerek, aşırı soğuklarda, viteste bırakmak, el frenini çekmemek gerekir(düz zemin). Çelişki oldu?
abi çok derinine indin yaw konunun :) güzel olur ama daha ben aracın camlarını kapıları kitleyince kaldırma olayını yaptıramadım <-- --- -- bu nasıl cümle ya :rolleyes::confused::D:(:eek:key::confused::eek::)

Çok aşırı soğuk olmasada , soğuk havada işe yarar, ya da beklemeyi sevmeyen turbo araç sahipleri için:eek:key:

bunun için aracı boşta stop edip bırakmak gerekecek o da riskli bana göre

Geri
Üst Alt