Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

uygun fiyatlı double teyp

Hasaan

Kayıtlı Üye
Double Teybim çalındı Önericeginiz fiyatı uygun teyp var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:
önerilerinizi bekliyorum.
öncelikle geçmiş olsun...ne olduğu belirsiz insanlıktan nasibini almamış,onun bunun malında gözü olanları nefretle kınıyorum...üstündeki teypin orjınal mı yoksa özel herhangi bir multimedya ses sistemimi...ön konsol zayiyat varmıdır...

Geçmiş olsun varsa bi arac gögüs fotosu cekip atrmısın kardeşim bi görelim

ÇoK yaratıcı birisiyim!.. Acayip sorun yaratırım

Ekli dosyayı görüntüle 7516

TEŞEKKÜR EDERİM.. suan ki hali bu sekıl ıkıncı el veya sıfır uygun fıytta teyp arıyorum
resim için tşkler...herif kırmış gecirmiş zayıyat var cerceve ii değil.orjınali pahalıdır bakalım mı gene parça kodu ve fıyatına...çıkma bulsak ne derece içine siner bilemem.direksıyon kumandası yoksa multımedya sistemı düşünebilirsiniz...

Direksiyon kumandası oncekı teybımde de calısmıyordu o sorun degıl. 400-600 arası bakıyorum kafa çıkmalı teypler var oncelıgım onlarda.

orjınalı 2150 lira son söz servisin :) onun yerine çıkma bakabilirsiniz ya da mutlmedya 1 nolu teypleon teyp.png

Direksiyon kumandası oncekı teybımde de calısmıyordu o sorun degıl. 400-600 arası bakıyorum kafa çıkmalı teypler var oncelıgım onlarda.
navitech öneririm...özellik hem kalite hem hd hem fiyat uygunlugu...navitechin kendi resmi sitelerinden bakabilirsiniz dediğiniz fiyatlara var gerek yok cıkma parçaya

Geri
Üst Alt