Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

uygun fiyatlı kışlık lastik biliyor musunuz?

yukcell88

Kayıtlı Üye
Aracıma 185/60714 veya 175/65/14 lastik almam gerekiyor, bir çift alacağım ama zaten haftasonu bindiğim arabaya kalkıp da michelin veya nokian vs lastik almak istemiyorum. Tanıdığım lastikçi tanesi 120' ye Tiga var dedi (ünlü bir markanın yan ürünü dedi ama hatırlayamadım). Daha ucuz bulabilir miyim, bildiğiniz var mı diye merak ettim.

ne kadar tercih edersiniz bilmem ama petlaslar var pazarlıkla 110 civarı alınabilir

175/65R14 Pirelli Snow elimde 2 adet var sıfır.
100TL den verebilirim size isterseniz tanesini
çifti 200 tl hemde pirelli marka

kış lastiklerine karşı bu kadar önemsiz olmayın derim ben sonuçda araç içerisinde siz varsınız canınız bu kadar önemsiz olmamalı bence ucuz etin yahnisi yenmez yinede karar sizin

Taha Bey
Lastikleri ben veriyorum ucuza 100 TL tanesi
Pirelli bayisinden fiyat alın 140 TL civarında şu anda yani ucuz değil.

Taha Bey
Lastikleri ben veriyorum ucuza 100 TL tanesi
Pirelli bayisinden fiyat alın 140 TL civarında şu anda yani ucuz değil.
alican bey
ben sizin için söylemiyorum konuyu açan arkadaş için konuşuyorum kimsenin ticaretine karışmıyorum yani anlamışsınızdır umarım...

alican bey
ben sizin için söylemiyorum konuyu açan arkadaş için konuşuyorum kimsenin ticaretine karışmıyorum yani anlamışsınızdır umarım...

Ticaretle alakası yok ben sadece yardımcı olmak amacınla o fiyatı verdim
bunun dışında sizin söylediğiniz konuya gelince kış lastiklerinin en kötüsü bile en iyisi kadar verimlidir kar üzerinde.
yani dört mevsimlik lastiklerle kışlık lastikleri karıştırmayın ben çoğunu kullandım kar ve buz üzerinde hiç bir sıkıntı yaşatmaz kışlık lastikler tabi biraz şöförlükte önemli :eek:key:

Ticaretle alakası yok ben sadece yardımcı olmak amacınla o fiyatı verdim
bunun dışında sizin söylediğiniz konuya gelince kış lastiklerinin en kötüsü bile en iyisi kadar verimlidir kar üzerinde.
yani dört mevsimlik lastiklerle kışlık lastikleri karıştırmayın ben çoğunu kullandım kar ve buz üzerinde hiç bir sıkıntı yaşatmaz kışlık lastikler tabi biraz şöförlükte önemli :eek:key:
yani diyosunki kışlık lastiğe o kadar fazla para dökmenin anlamı yok hepsi aynı işi görüyor deilmi yoksa yanlışmı anladım?

yani diyosunki kışlık lastiğe o kadar fazla para dökmenin anlamı yok hepsi aynı işi görüyor deilmi yoksa yanlışmı anladım?

Kullanıcağınız yere göre değişir tabiki erzurumda zaten arabanın motoru donuyo çalışmıyo araba orda hiç almanıza gerek yok mesela :D

Şaka bir yana tabiki fark eder ama çok büyük farklar yok arasında yani 4 mevsimlik diye geçen fakat sadece yaz aylarında verim aldıgımız lastikler gibi değil kış lastikleri çünkü yapılış şekilleri ve amaçları aynı hepsinin karda yüksek verimlilik için üretiliyor.
Islak zemine çık kış lastiğinle fren yap daha çok kayar dört mevsim lastik gibi tutmaz.

Geri
Üst Alt