Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Nokia 5800 - 150 lira

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kurtbil

Kayıtlı Üye
Yeni telefon aldıktan sonra kendisi kenara koyuldu kaldı.Kozmetik sorunu yoktur.Sadece yanındaki cubuğu yok,o da telefoncularda 5-10 liraya temin edilebilecek bir şeydir.Zaten kullanım konusunda çok pratik bir şey değil.Yanında 8gb kart,data kablosu,orjinal kılıfı,orjinal kulaklığı ve şarj aletini vericem.

Fiyat:150 lira
Müracaat: Can Kurtbil 0554 460 doksanyedi doksansekiz

mg9621k.jpg

mg9620w.jpg

Can,özelden adresimi vereyim sende hesap numaranı ver alayım ben..

İstersen elden de verebilirim abi,görüşmüş de oluruz.Ek olarak sana bir de tv ye scart üzerinden bağlamalık bir aparatı var onu da verim

Hesap numaranı gönder bana özelden Can şimdi internetten göndereyim,elden alırım senden yarın müsaitsen..

sana o kadar rica ettim can ver yegenime karne hediyesi alayım diye hatta bir ay peşinde koştum vermedin !! şimdi ise satmışsın.ilk önce bana haber vermeni beklerdim canın sağolsun...

Aşk olsun abi,üstünden zaman geçti diye açıkcası hala alıp almayacağını düşünemedim.Kusura kalma.Art niyet yok hiç bir şekilde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt