Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Uydudan kimi sobelediniz [2016]

kirlisakal

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar...
bugün yepyeni bir eğlence keşfettim.malum herkesin bildiği maps panorama :) herkes birbirini sobeleyebilir,yollarda gördüğünüz seat araçları da sobeleyebilirsiniz :) sokak aralarında cirit atıp bizlerle alakalı şeyleri görüntüleyebilirsiniz... yapmanız gereken adres girmek evin önündeki aracı görüntülemek ya da yollarda denk gelebilir...tamamen kişisel iç güdülerinize kalmış birşey :) yalnız kurallarımız var
dükkan resimleri reklam yasaktır
arkadaşınızın aracını görüntülerken zoom yaparak sokak cadde belirli olmayacak şekilde görüntü alıyoruz.(zaten plaka ve insan yüzü sansürlüyor) (google maps görüntüsü)
sobelediğiniz an görüntüdeki adresleri paint üzerinden yok ediyorsunuz. (google maps görüntüsü)
arkadaş arkadaşı sobelerken yer konum belirtmeyin..sadece aracın konumunu görüntüleyin
yandexde öle bi sıkıntı yok sağa tıklayıp görüntüyü kolayca alabiliyorsunuz :)
(aşağıdaki resim gibi)
aksi takdirde moderatörler tarafında silinecektir
herkese kolay gelsin iyi eğlenceler
konu sabittir,hortlatmak serbest :)
maps.yandex.com
Google Maps + mobil uygulamalardan
bugün kendi memleketimde gezerken sokakta annemi benzettiğim bir kadın sonrasında ilçeyi turladığımda kankamın ihanetini belgeledim :D scw stickerini sökmüş nedense

önemli not : mayıs-ocak 2015 2014 güncelli olup,burdaki amaç eğlence birbirimizi sobeleyip scw stickerlı araçları bulmak...amaç dışı kullanılamaz

kanka.jpg

Son düzenleme:
@kirlisakal abi diğer bi ismide street view değil mi bu uygulamanın

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
evet doğrudur.mapstan da girince oluyor zaten farketmez.yalnız yandex bazı il ilçeleri panorama göstermiyor.ankara istanbul izmir her ikiside aktif ..kolay gelsin kimi sobeleyeceksiniz bakam :)

Aynen bende bayadır kullanıyorum bendeki telefondaki uygulama ama 1.5 sene öncesine ait görüntüler gunceli varmıdır bilemem

Aynen bende bayadır kullanıyorum bendeki telefondaki uygulama ama 1.5 sene öncesine ait görüntüler gunceli varmıdır bilemem

evet ocak 2015 son güncelllenen resimler :) burdaki maksadımız yakalama sobeleme bi nevi eğlence işte.yandexi bilmiyorum birazdan ona da yoklama çekeceğim.

usta malesef ıkısındede 2014 goruntulerı var :(
ocak 2015 de var...manisa-ankara-artvin arası dolandım durdum arabamı bulamadım kayıp mübarek yuksek ihtimal yollardamışımdır :D yusufelinde aracımı ararken kankamı yakaladım yolda büfeci :D yusufeline gidersen selam söle bunu göster :)
ibiza artvin.jpg

Geri
Üst Alt