Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Uyarı ikaz ışığı

deniz06

Kayıtlı Üye
Merhaba, arabaya 20 binişimin 1’inde sağ arka lambayı kontrol edin uyarısı alıyorum. Lambada sorun yok, uyarı varken de kontrol ettim çalışıyor. 60k bakımında yanmadı, haliyle bir çözüm üretemediler serviste. Doğuş oto yetkilisi de sıklaşırsa bir bakalım dedi ama tatminkar bir açıklama alamadım. Sizin görüşleriniz nelerdir?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba, arabaya 20 binişimin 1’inde sağ arka lambayı kontrol edin uyarısı alıyorum. Lambada sorun yok, uyarı varken de kontrol ettim çalışıyor. 60k bakımında yanmadı, haliyle bir çözüm üretemediler serviste. Doğuş oto yetkilisi de sıklaşırsa bir bakalım dedi ama tatminkar bir açıklama alamadım. Sizin görüşleriniz nelerdir?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Trakya grubumuzdan bir arkaşımızın 2016 leonunda başına gelmişti böyle bi sorun ampuller çalışıyo ama nadiren uyarı veriyordu en son dikkatli baktığımızda uyarı veren stobun parlaklığının diğerlerine göre daha az olduğunu farkettik daha sonrasında incelerken stobun soketinin oktinlenmiş olduğunu gördük biraz zımparalayıp temizledikten sonra sorun ortadan kalktı belki sizdede aynı problem olabilir bi incelemenizi öneririm.

Trakya'dan gönderildi..

Merhaba,
Lambanın voltaj değeri düştüğü zaman veya farklı güçte bir lamba takıldığı zaman bu uyarı çıkıyor. Bu bölüme dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Saygılarımla

Aynı sorun benim araçtada var, sağ arka stop, uyarı veriyor, araçtan inip elimle , 2 kere tıklatıyorum , düzeliyor. Soket gevşek ama üşenip açıp sıkmadım

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt