Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Uyarı ekranı

goku

Kıdemli Üye
Arkadaslar merhaba.

Merak ettiğim bir konu var;
kontak açtığımda ekranda bakım uyarısı alıyorum. 15bin bakıma 1500km kaldı. Uyarı süresi boyunca orta satırda "165" rakamı beliriyor. Bu rakam neyi ifade ediyor yardımcı olabilir misiniz.

d44d95565c601d8c19eef38541672f12.jpg

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar cevabı buldum, bakıma kalan gün sayısıymış:) sanırım tam anlamıyla araştırma yapmadan konuyu erken açtım.

Teşekkür ederim.

o kadar erken başlıyor mu ya bakım uyarısı? benimki 300-400 km kala başlamıştı :D

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Yazılımla ilgili sanırım, kullanıcıları servise gitme konusunda çok daha önceden hazırlıyorlar :D

benım cordoba bile servis uyarısı veriyor.8 yaşında araba canı servis cekiyor :D

• Beğen
Olsun yinede bilgilendirme amaçlı bilmeyen arkadaşlar öğrenmiş olacaktır bunuda ;)

• Beğen
bende bişi anlamıyorum bu bakım panelinden kullanışsız geliyor, basıyom bişilere bizde bakım manuel kafa :)

• Beğen
Geri
Üst Alt