Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Utku ve Eğlenceli Teknik Paylaşımları :)

ukku

Kayıtlı Üye
Tüm SCW ailesine selam,

Son dönemde tuning ana başlığı altında yazdığım, sıkıcı olmamak için minimum teknik detay içeren ve yer yer minik esprilere yer veren birkaç makalem vardı.
Aldığım olumlu tepkilerden sonra (tekrardan teşekkürler) bu yazılarımı SCW üyesi olmayanların da faydalanabilmesi için blog sayfamda toparladım.
Daha doğrusu zaten blog sayfam yoktu, yeni bir sayfa oluşturdum :)
ukku'nun blog sayfası linkinden erişebileceğiniz blog sayfamdan benzeri olumlu tepkiler almaya devam ediyorum.

Aldığım tepkilerin en olumlusunu paylaşıyorum; bir dergide yazarlık teklifi :)
1 ay içerisinde hayata geçmesi planlanan, otomobil odaklı bir projede yer alacağımı bildirmek istedim. Sanırım içimdeki cevher farkedildi :rolleyes:

Şimdilik Otoloji'ye üye olarak birlikte çalışacağımız arkadaşın test ve izlenimlerinden faydalanabilirsiniz. Çok keyifli bir sayfa, otomobil ile ilgili herkes mutlaka göz atmalı :)
İşin içine girdiğim noktada gelişmeleri sizinle paylaşacağım.

Destekleriniz için teşekkürler :)

Hayırlı olsun . Başarılarının devamını dilerim utku kardeş

• Beğen
Reaksiyonlar: ukku
hayırlı olsun scw reklamını unutma paylasımlarda:D

• Beğen
Bunun böyle olacağı belliydi zaten:) Biraz zaman gerekiyordu onun da zamanı gelmiş:) Başarılar kenks

• Beğen
Başarılar kardeşim sen bu işi biliyosun....:eek:key:

• Beğen
Olması gereken olmuş kardeşim.Allah utandırmasın:eek:key:

xx

• Beğen
Geri
Üst Alt