Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ÜSTTEKİ üye hakkında olmadık bır ıftıra at !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kendını klonlayan bı yarısı evıne gıdıp aksam yemegını yerken dıger yarısı masaj salonlarında fınk attıgı haberını aldıgımız kılıbık uye

puhahapuhahapuhahapuhahapuhahapuhaha

Benim hakkımda şaka yoluyla yada ciddi herhangi bir mesaja yorum yapmazsan daha mutlu olurum....:eek:key: hiçbirimiz burda tatsızlık çıksın istemeyiz.....:eek:key: Lakin benim için farketmez dersen benim için hiç farketmez......

yenisini alma bahanesiyle cep telefonunu lavaboya sokan fakat suçu minik kardeşine atan üye :D hiç mi vicdanın yok

Yeni doğmuş yiğenini öğme bahanesi ile sakalını kesen Kaan aslında bunu yeni bir imaj için yapmış sakalsız ve kısa saçlı görünerek genç kızların kalbini feth etmeyi planlıyormuş :D

Yeni doğmuş yiğenini öğme bahanesi ile sakalını kesen Kaan aslında bunu yeni bir imaj için yapmış sakalsız ve kısa saçlı görünerek genç kızların kalbini feth etmeyi planlıyormuş :D

burda yuzumuze gulup arkamızdan scwden nefret ediyyorum dediğin gelen söylentiler arasında can bey yorumlarınız nedir puhaha

evet bide sen gelmez oldun şarkısı söylüyorumpuhahapuhahapuhahapuhaha

Kaçakçılık bürosunda ekip kurmuş ve gümrükte takılan telefonları toplayıp Scw'de satışa çıkarıyormuş bu şekilde ekibi ortaya çıkmıyormuş ekip üyelerinden birinin ise Patron olduğu ve yüzdeli çalıştıkları tespit edilmiş puhaha puhaha puhaha puhaha

Kaçakçılık bürosunda ekip kurmuş ve gümrükte takılan telefonları toplayıp Scw'de satışa çıkarıyormuş bu şekilde ekibi ortaya çıkmıyormuş ekip üyelerinden birinin ise Patron olduğu ve yüzdeli çalıştıkları tespit edilmiş puhaha puhaha puhaha puhaha

1.6 aracıyla ilginç olaylara imza atan üyemiz kamyon kasasına tutunarak aracı boşa atıyormuş en son bisikletlerde kullanılan bu sistemi düşünüp ben neden yapmıyayım diyen üyemizin sol kolunun 2 cm uzadığı gelen haberler arasında....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt