Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Usta Birliği :)))

denizgoktas

Kayıtlı Üye
Değerli SCW dostlarım. 3 mayıs 2013 tarihinde yeminimi edip Ankara Mebs'te acemiliğimi bitirdim.
Usta birliğim TsK Armoni Bando Mızıka Ankara oldu. 06 mayıs tarihinden itibaren ordayım.. Bakanlıklar bölgesindeymiş. Kara Harp okulu içinde Kızılaya 15 dakika uzaklıkta :)

Acemilikte kimse ziyaretime gelmedi umarım usta birliğime ziyaretime gelirsiniz.

Sitemim SCW Ankara üyelerinedir :D

inşallah kısmetse geliriz kardeşim

Şimdiden Hayırlı Tezkereler :eek:key:

Askerde İnsan Ziyarete bekliyor gönül Dostlarını...

Hayırlı Tezkereler kardeş.Nasıl geçti acemilik...
Bu arada SCW Ankara duyun Deniz'in sesini...:eek:

hayırlısı izmire gelmiyomusun sen denizz:):)

deniz hafta içi ankaradayım geceleri çıkabiliyormusun ? yada evci çıkabiliyormusun?

Hayırlı teskereler kardeşim. Eğer yakınlarında dahili telefon varsa numarasını yazsana. Istediğin telefondan da beni arayabiirsin. 91861590 bu numara benim kendi dahilim. Askerler çıkarsa adını söyle birde numaranı.

deniz hafta içi ankaradayım geceleri çıkabiliyormusun ? yada evci çıkabiliyormusun?

Yekta abi gece çıkabileceğini düşünmüyorum. Ama ileriki zamanlarda ankarada yakın bir akraba gösterirse ve almaya gelirlerse evci çıkabilir. En azından biz böyle uyguluyoruz. Orada da aynıdır herhalde.

Geri
Üst Alt