Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Usta Birliği :)))

Hayırlı Uğurlu Olsun Kardeşim Allah Hayırlısıyla Dönmeni Nasip Etsin Şimdiden Hayırlı Teskereler :)

- Devlet mahallesi - Merasim Sokak - Korg. Mehmet Sırrı Seyrek Kışlası
- Armoni Mızıkası Komutanlığı
- Moral Ekibi Bando.Er: Deniz Göktaş

Adres budur dostlar oranın telefon numarasını bilmiyorum. Herkese teşekkürler sizleri öpüyor özlüyorum

Adres budur dostlar oranın telefon numarasını bilmiyorum. Herkese teşekkürler sizleri öpüyor özlüyorum
slm denizm nasılısn

Sana konuda telefon numarasını verdim. Komutanlığındaki istediğin telefondan bana ulaşabilirsin. Seninle tanışmasakta elimizden senin için birşeyler gelirse yapmaya hazırım kardeşim haberin olsun...hayırlı teskereler tekrardan

Hafta içi:
05:30: mıntıka
06:30: kahvaltı
08:45: içtima
09:00: odalara repertuar çalışmaya
12:00: öğlen yemeği ve içtima
13:30: odalara repertuar çalışmaya
17:15: odalardan çıkış, mesai bitimi ve içtima ve akşam yemeği.
20:00: oda temizliklerinin kontrolü ve nöbetçi astsubayla tüm bina odalarının kilitlenmesi
21:00: ooh beeee :)

Hafta Sonu:
07:30: uyanma ve kahvaltı sonra kafamıza göre takılıyoruz. Tolga Çeviğin aldığı dev tv'de 200 film arşivi. Görev varsa 15:00 gibi takım elbise ve enstrumanlarla hazır şekilde bahçede bulunmak falan........

2008 deki kasklı sapık yüzünden evci izinleri yasak. Tecavüzden hapse girmiş ve olan ondan sonra gelenlere olmuş. 5 yıldır yemediği küfür yok.

Hafta içi 12:00 / 13:30 arası hafta sonu full ziyaretçi kabulu var.

Çok disiplinli ve temizlik delisi biyerdeyim. Binada en üst katta Türkay Orkestrasında sadece 120 komutanımız var. Ve Türkay'ın solistiyim. Müthiş bir orkestra...

TÜM DOSTLARIMA SCW AİLESİNE SELAMLAR; 92 GÜN KALDI...
Aranıza yeniden katılabilmek için Sabrediyorum.......

Geri
Üst Alt