Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

USB kaç gb destekler?

benim orjinal leon teybinde 16gb lik sandisk cruzer kullaniyordum bi sorun yoktu kaza yaptirana kadar :) ya bu arada masamda 2003 senesinde aldigim ilk usb'm (128mb) var hala calisiyo meret bi bozul artik yaw :D

Ender abi ya benim teybin kafası basmıyo (bu arada RCD310teyp) yada usb bozuk çıktı
benimde 2004-2005 senesinde aldığım 256mblık usb hala çalışıyo ama fazla kullanmamıştım onu ve arabadada çalışıyor..
ben bu işi anlamadım valla erya anlar umarım..
teyp arıza yazısı çıkartmıştı ilk aldığımda yazıyı çektim fotoğrafını erya ya verdim hala ses yok..

Ender abi ya benim teybin kafası basmıyo (bu arada RCD310teyp) yada usb bozuk çıktı
benimde 2004-2005 senesinde aldığım 256mblık usb hala çalışıyo ama fazla kullanmamıştım onu ve arabadada çalışıyor..
ben bu işi anlamadım valla erya anlar umarım..
teyp arıza yazısı çıkartmıştı ilk aldığımda yazıyı çektim fotoğrafını erya ya verdim hala ses yok..

teyp arizasi neydi murat, fotografi burada da paylassan .. senin flash problemli gibi geliyo bana, nereden aldin.. dikkatli ol sandisk gibi markalarin taklidi cok piyasada,.. ben sandiske bi soru sormak icin mail atmistim kodu istediler, bu konuyada dikkat cekmislerdi

teknosadan aldım abi sandisk cruzer blade 4gb..çakma olduğunu sanmıyorum :D
fotoğrafta bu
goruntu371.jpg

arıza yazısı : TRDS1000 SERIES NETWORK CONTROLLED DYNAMIC EON/TMC/TDC RDS CODER..

aracı daha 18inde aldım anında bu uyarıyı verdi..usbden virüs bulaşmıştır dediler
ben usb takmamıştım bile..usb takmadım dedm..aux taktıysanız ondan bulaşmıştır dediler ..
şöyle bi durdum :rolleyes: auxtan sadece elektrik geçiyor veri geçmiyor dedm ..adam neyse tamam sileriz arıza kaydını dediler..
vay arkadaş dedim ne kdar bilgili adamlar aux-virus :D

teknosadan aldım abi sandisk cruzer blade 4gb..çakma olduğunu sanmıyorum :D
fotoğrafta bu

arıza yazısı : TRDS1000 SERIES NETWORK CONTROLLED DYNAMIC EON/TMC/TDC RDS CODER..

aracı daha 18inde aldım anında bu uyarıyı verdi..usbden virüs bulaşmıştır dediler
ben usb takmamıştım bile..usb takmadım dedm..aux taktıysanız ondan bulaşmıştır dediler ..
şöyle bi durdum :rolleyes: auxtan sadece elektrik geçiyor veri geçmiyor dedm ..adam neyse tamam sileriz arıza kaydını dediler..
vay arkadaş dedim ne kdar bilgili adamlar aux-virus :D

vay be aux tan virus, sesli virus galiba :D .. ya murat bu ariza yazisi mi urun adi gibi duruyo :)

yok abi ürün yazısı neden çıksın :D
diyosun aracı aldın reklam yapıyorlar :D
sanmıyorum ya..hani bir etkisi yok radyoya(ses kesme vs.)
ama ilerde radyoda atıyorum CD çalmıyor olucak ..vcds bağlıyacaklar adamlar dicek böyle böyle sen bunu yapmışsın arıza kaydında çıktı ..
hoop garanti dışında öde bakalım o canımı sıkar

yok abi ürün yazısı neden çıksın :D
diyosun aracı aldın reklam yapıyorlar :D
sanmıyorum ya..hani bir etkisi yok radyoya(ses kesme vs.)
ama ilerde radyoda atıyorum CD çalmıyor olucak ..vcds bağlıyacaklar adamlar dicek böyle böyle sen bunu yapmışsın arıza kaydında çıktı ..
hoop garanti dışında öde bakalım o canımı sıkar

ya hata mesaji gibi durmuyo ozellikleri yazmis RDS, TMC decoder seklinde .. bu usb yi takar takmaz mi geliyo usb ye gecince mi

hayr abi hiç bişey takmıyorum..kayadibinden aldım çıktım şile otobanına yolda gidiyorum pal station açıktı pat bi anda bu yazı çıktı sonra kayboldu
sonra bi daha çıktı yakaladım fotosunu çektm..hiç bişey takmadım daha sıfır çıktı

aynen İlker ..
sonuçta bu ROM a girmiyo..
normal RAM a yazıp üstünden çalıyor..
bakalım eryaya gitcem bi görüşücem..
bide bn SCW sticker ı istiyorum nerden alabilirm birisi eryaya bırakabilir mi ?

Geri
Üst Alt