Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

USB kaç gb destekler?

bu coder... demissin ya ondan sonra yazan bisi var mi ? tmc trafik bilgilerini almak icin kullanilan bi kanal, ona dair bisey soyluyor olabilir, ayarlardan tmc ta falan varsa kapat.. trafik biligisni almak icin bi kanala atlamaya calismis basaramamis da olabilir bilemiyorum

Yazmayı bırak virüs girebileceği bir işletim sistemi yok zaten =)

murat bugun benim zenec te de farkettim ayni mesaji.. onceden de dedigim gibi bu hata falan degil .. dikkat edersen birinci fotoda pal station da herhangi bir radyo bilgisi gelmiyor bu yazi geciyo.. ikincide mydonose gectigimde o radyonun yayinladigi ekstra bilgi geciyor :)

snc02535.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

murat bugun benim zenec te de farkettim ayni mesaji.. onceden de dedigim gibi bu hata falan degil .. dikkat edersen birinci fotoda pal station da herhangi bir radyo bilgisi gelmiyor bu yazi geciyo.. ikincide mydonose gectigimde o radyonun yayinladigi ekstra bilgi geciyor :)

Bu RDS denen olay değil mi?O an belki o istasyon yayın vermiyor olabilir....

Bu RDS denen olay değil mi?O an belki o istasyon yayın vermiyor olabilir....

evet o aslinda ama RDS den kanal bilgisi gelmis dikkat edersen ama ekstra daha uzun bir veri geliyor o olmayinca cikiyor sanirim

anladım Ender abi RDS yi bulamayınca "demo mode" gibisinden bişeye geçiyor :)

Arkadaşlar 2011 tdi leonum var..usb girişi kaç gigabyte a kadar destekliyor ?
4gb taktım "not supported" yazdı..
teşekkürler

bende 16 gb var sıkıntı yok. Fat32 olması gerek diye duymuştum ama en temizi bi formatla sonra dene

Geri
Üst Alt