Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Usb içinde klasör değişimi?

hkntg

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhabalar aranıza yeni katıldım. 2010 Leon 1.4 tsi style aracım var. Belki basit bir soru olacak, forumda da arattım bulamadım. Usb içerisine birden fazla klasör oluşturup mp3 leri atıyorum. (örn; yerli -yabancı-slow şeklinde) Arabada bunları dinlerken klasörler arasında geçişi nasıl yapabilirim? Ben usb yi taktığımda direk okuyup müzik çalıyor ancak diğer klasöre geçişi nasıl yapacağımı bulamadım. Birçok şey denedim ama bir türlü göremedim klasörleri. Yardımcı olabilicek kimse var mı?

Eger eski tip teyp var ise , ses kisip acma dugmesinin her iki yaninda tuslar var onlara basarak klasor arasi gecis yapabilirsiniz,ekranda browse ( klasorleri gorme ) yazan yerdeki tusa basicaksiniz klasorleri gormek icin

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok teşekkürler hallettim. Bilmeyen arkadaşlar varsa tarif edeyim. Öncelikle ses açma tuşunun sağındaki ok işaretine basıp şarkı listesini açıyorsunuz daha sonra solundaki ok işaretine basıp klasörleri görüyorsunuz.

Geri
Üst Alt