Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Usb geçmiyor

Anladığım kadarıyla USB soket kısmında problem var. Klasik Türk metoduyla reset atmakta fayda var. Elektrik bağlantısını kesin ve tekrar deneyin.
Ya da diğer bir seçenek taktiginiz bellek problemli. Başka bir bellek ile deneyin.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Baska bellekle denedim olmadi.satan arkadas ben bakmaya gittigimde usb takiliydi ama acip bakmadim oda surekli usb dinledigini soyledi

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

usb bellek fat32 olarak mı formatlı? diğer türleri genelde araç radyoları okuyamazlar. Bir de üzerinde led olan bir usb veya telefonunuzu usb portuna taktığınızda elektrik alıyor mu görürsünüz, onu kontrol edin isterseniz.

Belligin formatini bilmiyorum.kontrol edecegim fikir icin sagolun. Ledli usb takiyorum once goruyor isik yaniyor ama sonra usb ye gecmeyince isik sonuyor dogal olarak

Geri
Üst Alt