Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Unutmadan TEŞEKKÜRLER GÖRKEM SARIGÜL

- 48 -

Kayıtlı Üye
hafta sonu beni mersine davet etti önce evinde ağırladı..yedirdi içirdi gezdirdi..sonra yazlığa gittik orada ağırladı..yedik içtik denize girdik..
tabi yanlız da değildik Gökhan 33 de vardı çok keyifli bir hafta sonu geçirdik..

TEŞEKKÜRLER GÖRKEM
TEŞEKKÜRLER GÖKHAN

not güneşten yanmışım şu istakoz gibiyim...canım acıyor

yoğurt ile zeytin yağını sür yumuşatsın :) ............

yoğurt töbe bir daha bir kere sürdüm uyumuşum üstümde kurumuştu..çıkaramdık erimesi için sıcak su ile yıkanmak zorunda kaldım yana yana..

zeytinyağı iyi fikir ama sürecek kimse yok..yanlızlık kötü

varol abı bu yaşta ayakta uyumaya başlamışsın yakıştıramadım sana :D

nerde varmış ben niye görmedim kesin gene ben uyurken gelip gitmişlerdir..bir ara ben uyuyordum bunlar gece bir dışarı çıkıp geri geldiler..gene bende habersiz..
valla bilmiyorum abi görkem söyledi bana da :D

valla bilmiyorum abi görkem söyledi bana da :D

yapmıştır onlar gizli kapaklı bişiler ne olcak yaşlı adam ayak bağı olmasın diye hadi yatalım dediler..yattık ben uyuyunca evden sıvıştılar geri geldiklerinde uyandım ama iş isten geçmişti..

Geri
Üst Alt