Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Üniversite Sınavı..

Konu, 'Sohbet' kısmında YCO tarafından paylaşıldı.

1. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    sabah kahvaltı için pastanede bişiler yerken en az 3-4 kişi gelip farklı okulların yerlerini sordu..Pazar günü sabah 8 gibi E5 vs. yollar bomboş olur derken resmen trafik vardı sınav bugünmüş..küçük kuzenim de sınavda şuanda..Allah sınavdakilere kolaylık versin..sanırım 2 ya da 3 sınava girecekler, sınav stresi adı altında hiç bişi yaşamadım ama o dönemde canlı canlı ömrü giden arkadaşlarımı görmüştüm..
    çok zor valla..

2. Umut Girit

Umut Girit SCW Üyesi

1.980
    320
    83
    O zaman arkadaşlar kornalarımıza dikkat edelim

3. alicanbasarir

alicanbasarir SCW Üyesi

1.689
    84
    48
    oturduğumuz evin tam arkasında mezun olduğum suadiye lisesi var yaklaşık bir saat önce gittim bi kaç arkadaşımın yanına ve sınav başladığında tam bir sessizlik yaşandı hiç şahit olmamıştım minibüs yolu gibi bi yerde ses olmamasına ama insanlarımız duyarlı Allahtan :) herkese Allah kolaylık versin bu zorlu sınavlarda..

4. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Sınava girecek herkeze basarılar dilerim inş gönlüne göre olur herkezin

5. ERK_RS

ERK_RS SCW Üyesi

2.834
    80
    48
    Allah genclerimize kolaylik ve zihin acikligi versin. seneye kardesim girecek bu sinavlara. 2 sinav yapiliyor, biri bu gun; digeri okullar kapaninca.

6. 4rd4

4rd4 SCW Üyesi

1.246
    142
    63
    benim kuzenımde suan sınavda allah hepsıne kolaylık versın ıslerı gercekten zor ınş hersey ıstedıklerı gıbı olur.

7. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    işin saçma tarafı sınav olana kadar dershaneler de sınav sistemi hakkında pek bişi bilmiyodu şaka gibi olcak şey değil.. :S :S

8. ERK_RS

ERK_RS SCW Üyesi

2.834
    80
    48
    bu sinava girenler biraz denek gibi bir sey oldu :( yigitin dedigi gibi dersaneler bile tam olarak ne olacagini bilmiyor.

9. Mircan

Mircan SCW Üyesi

524
    6
    18
    Allah herkesin gönlüne göre versin. 2 sene önce Kartal'da minübüs lerin son duragına yakın bi okulda sınava girmiştim. Korna seslerinden Paragraf sorularını yapamamıştım :(

10. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    senin de sanki yapmayasın varmış be kardeşim.. :D :D

Sayfayı Paylaş