Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ÜMİTKÖY'DE R35 SKYLINE GTR vs. LEON 1.4 TSI 125HP

Konu, 'Sohbet' kısmında ilkerbilim tarafından paylaşıldı.

1. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63

Aynada gördüğüm anda "Yok artık!" dedim. Bayağı takip ettim. Arada basa basıyordu. Fotoğrafta ki ışıklarda 5-6 sn geç kalktı önü açılsın diye. Ben tam gaz yetişmeye çalışırken o yanlayarak ezdi geçti =) Sonra benzin almaya girdi tabi =)

Ben anlayamadım nasıl geçemedim Skyline'ı o müthiş TSI ile =) Stock değildi kesin =) Zaten nette dolaşırken satılık ilanını gördüm egzoz varmış yoksa nerden geçecek =)

2. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    bence roll da alırdın:eek:key:

3. Pascal

Pascal SCW Üyesi

2.570
    19
    38
    ben de perşembe akşamı maltepe e5 te gri VLK plaka olanını gördüm. Vites kaçırdığım için geride kaldım :D

4. Jerky

Jerky SCW Üyesi

3.079
    53
    48
    Konuyu görünce Allah dedim, Tsi yine esiyor diye :D Allahtan sonuç beklendiği gibi. :eek:

5. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    Şaka maka araba fenaydı.

6. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    Başlık dalgasına öyle =)

7. plajhavlusu

plajhavlusu SCW Üyesi

3.140
    205
    63
    cıddı soyluyorum ben bu arabanın bır esıne fark attım cadde bostan da!!! onumuzdekı gunlerde bır kezde dıreksıyonunda soforu varken deneyecegım :):)

8. serenity

serenity
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

1.273
    440
    83
    Ben de başlığı görünce biri yine esip gürlemiş diyecektim.Yine aynı hadise mi demiştim.Bereket versin değilmiş....

9. Efe

Efe SCW Üyesi

825
    1
    18
    alışıldık görüntüler bunlar artık ümitköyde :) 2-3 gün önce 2010 yada 11 model beyaz porsche 911 turbo gördüm " DEDE " denilicek yaşta biri sürüyodu yanındada " NİNE " denilcek yaşta bir nine oturuyodu :D

10. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    :D

Sayfayı Paylaş