Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

umarım anlaşılır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kfy

Administrator
sevgili alp,emre,ayberk ve yiğit biribirinizin arasında geçen bu inatlaşma sanırım son noktaya geldi biribirinizin arasında geçenler bizi hiç ama hiç ilgilendirmiyor ve bu inatlaşmalarınız sadece SCW'ye zarar vermekten öteye gitmiyor...sizlerden ricam biribirinizi engelleyin birbirine cevap vermeyin veya bir daha bu foruma yazmayın

ben Yunus ve Alp'le her konuda gayet güzel bi şekilde seviyeli tartışabiliyosam önceden de söyledim Ayberk'in üslübunu değiştirmesi gerekir..kendi adıma bi samimiyetim olmamasına rağmen babamın oğlunun üslübünu bile tolere etmem neden Ayberk'i ediyim..kendi adıma bi eleştiri varsa kendimi sorgulamaya hazırım ama Ayberk üslubunu değiştirmediği sürece uzar gider bu tartışmalar burası kesin..

bi daha bu foruma yazmayın derken Abi'm. ??

bu tartışmanın sonu gelmiyecek yiğit bunun biyerde bitmesi gerekiyor, hala ben ona bunu dedim o bana hakaret etti gibi laflar duymak istemiyorum...sadece ben değil SCW istemiyor aranızda yazılan mesajlara...ve burada asla aranızda haklı veya haksız aramıyorum sadece sıktı

çözümü söyledim Abi'm velakin beni engellemesi için de önceden öneride bulunmuştum..
elimden gelen budur..

Bu ortam içersinde amacım hep herkes ile iyi anlaşmak olmuştur. Hayla öyledir. Yiğit ile örneğin 'Renault Megane 1.4 130hp' konusunda tartıştık. Ama hiçbir zaman saygı ve sevgi sınırlarını aşmadık birbirimize karşı, aşmayızda. İnsanlar başkalarının dediklerine katılmayabilir, doğal birşey dir bu. Yanlız her ne pahasına olursa olsun insanlar saygı sınırlarını korumalıdır.

Bu ortam insanların birbirlerine birşey kanıtlamaya çalıştığı bir arena değildir, olmamalıda. Görüşüm şudurki, forumları bu şekilde gören vizyonlar sorunların sürmesinin başlıca nedenidir. Ayrıca üsluplara daima dikkat edilmelidir.

Bana malum konuda hakaret edildiği görüşünü hayla korumaktayım. Ben saygı ve sevgimden ödün vermeyeceğim ortamın güzelliği adına. Diğer üyelerde aynı şekilde hareket ettiğinde sorun kalcağını düşünmüyorum..

burda 1 kısı haksız deıl tartısanların hepsı zman zaman hepsı bırbırıne laf atıyo atmıyo deıl.yanı sadece ayberk haksız deıl veya yıgıt yıgıt ayberke laf atıyo ayberkte emre emrede ayberke ayberkde alp bosuna bı kısıye yıkmayın olayı.

burda 1 kısı haksız deıl tartısanların hepsı zman zaman hepsı bırbırıne laf atıyo atmıyo deıl.yanı sadece ayberk haksız deıl veya yıgıt yıgıt ayberke laf atıyo ayberkte emre emrede ayberke ayberkde alp bosuna bı kısıye yıkmayın olayı.

kim yıkmış

evet arkadaşlar tartışılcak bi mevzunuz olduğunda birbirinizi ekleyin biyerlerden yada özel mesajdan atın burda bunlar görününce siteyi zor durumda bırakıyosunuz ve üyeler gördükçe geri adımlar atıyolar.

site için hoş değil

Üstatlar kocaman insanlarsınız bence yakısmıyor bu tarz tartısmalar benim sahsi düşüncem budur ha tartısılacak önemli bir mevzu var iseki scw üyeleri ne söyliyeceğini bilen kişiler ile faaliyetini devam ettirdiğine inanıyorum özelden yada msjdan bunu yapmalı yanlısım var ise düzeltin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt