Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ultra racing yay hakkında bilgisi olan var mı yada kullanan arkadaşlar bir yorum yapabilir mi ?

2 gun sonra taktırıyorum deneyince yazarım inş :)

eli kulagında bende çok heycanlıyım bizim burdakı tuningcı getiriyor adamı her gün arıyorum geldimi diye cok sabırsızım ilk aracım bir an önce basmak istiyorum inşallah yayda kalitelidirde bizi üzmez :D

Geldi mi yay :)
[doublepost=1494934865,1494185052][/doublepost]
eli kulagında bende çok heycanlıyım bizim burdakı tuningcı getiriyor adamı her gün arıyorum geldimi diye cok sabırsızım ilk aracım bir an önce basmak istiyorum inşallah yayda kalitelidirde bizi üzmez :D
Yayı taktın bizi unuttun ya :)

Geldi mi yay :)
[doublepost=1494934865,1494185052][/doublepost]
Yayı taktın bizi unuttun ya :)

abi kusura bakma telefondan uygulamasını indirdim göremedim alısmaya çalısıyom simdi bilgisayardan girdim gördüm
abi ultra racıng takmadık xt marka taktık 4 cm ultra racingle fiyatı aynı 550 liraya taktırdım + amortisörüm patlaktı onu degiştirttim bedavaya geldi yani yaydan cok memnunum bin km kullandım cok tatlı sekiyor yollarda ve 4 cm arabayı böyle tam ayarında bastı bence muthiş kesinlikle taktır araç kullandıgının farkına varırsın :D araç yüksekken arabayı öven yoktu şimdi ısıklarda felan herkez soruyor övüyor acayip zevk alıyorum :D
[doublepost=1495103275][/doublepost]basık araç kullanması ayrı bi zevkli

7fbcf0b91ebecc4d8261b322e356fd71.jpg
yay takmadan önce yay taktikdan sonra

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt