Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ulan Nedir benim sizden çektigim.

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
4 yıl önce Meslekdaşlarım 60 KPSS puanıyla ayvalıga atandı, iktidar oldunuz Bilişimciye ihtiyacımız yok deyip, 83 Puanla beni Karsa Yolladınız...
Eywallah, Vatanımız Dedik koşa Koşa Gittik, 6 Ay geçmedi Bütün Dogu Görevi Zorunlu Hizmetine Sünger Çekip sildiniz, Batıda açık yer bırakmadınız, olur dedik vazifemizi yaptık..
2 sene sonra seçim dediniz beş sene vaad ettiginiz sözleşmeliden-kadroya sakızınızı bir gün içersinde hemde tüm haklarıyla birlikte hemde yeni atanıyormuş gibi kurum seçme hakkı vererek geçirdiniz, haklarıdır dedik gülümsedik..
Allah belanızı versin, hem sizin hemde size akıl veren o etrafınızdaki çapsızların,
Bu gün de; plansız-programsız, düşünmeden-tasarlamadan, sırf "imam HATİP" için 4+4+4 diye g.tünüzden uydurdugunuz bi sisteme 12 Milyonu Dahlettiniz hemde 2 ay içerisinde ve insanlar benim gibi ailesinden eşinden uzakta yaşamaya mecbur bırakılarak hemde böyle bi saçmalıgı akıl mantık kabul etmeyerek, hemde İstanbul, Ankara, İzmir gibi Metropollerde bir tane Özür ataması için Yer açmayarak hemde Dogu da Yedi sene vazife görmüşken..
Dilerim allahtan sizde eşinizden ailenizden, yerinizden yurdunuzdan olursunuz.. Pardon Ya ben ne dedim öyle, hiç kabul olacak bi duamı bu... 10 senedir bu Ülkede Dinimiz Size çalışmıyormu! Unutmuşum...

bende eşimin tayinini 11 ay bekledim sizi çok iyi anlıyorum torpillileri atadılar biz kaldık tam 11 ay 19 martta nikah kıydık sonraki sene şubatta ataması oldu. en son cumhurbaşkanına bir mektup döşedim bilgisayarda tam yollyacaktımki atamasını yapmışlar. Hiç yapmasalardı ben istifa edecektim artık. Bunlara sorsan bunlardan müslümanı yoktur ama yatacak yer bulurlarmı? Allaha havale ediyorum... Gram hakkım varsa da helal etmiyorum. Bu dünyada erişemiyoruz ama öbür tarafta iki elim yakalarında...

lanet olsun bu adaletsiz partiye lanet...geçen ağustozda 10000 kişi atadılar eşim ing.öğretmeni 81 puanla ardahan göle nin en beter köyüne düştü kış resimlerini siz biliyorsunuz 2 ay sonra 75 leri artvin merkeze atadılar....ana baba sülale sövsem de fayda yok...telafi eden de yok bakalım şimdi artvinin hangi ücra köşesine yollayacaklar eşimi heyecenla bekliyorum...bütün bunları normal karşılayan kader diyen destek veren herkesin allah belasını versin.................

Bende kesınlıkle yazılanlara katılıyorum.Egitim ve öğretimi de bitirdiler.Kendımı tutmak ıcın suanda ustun caba sarfedıyorum.Gün gelecek iyi gözüken iktidar beddualarla anılacak.Bu benım dusuncem herkeze sevgı ve saygılar..

sen gıt ısletme mezunu olan bırını matematık ogretmenı yap secmelı ders ogretmenı yap branşları doldurt uc kurus para karsılıgı sozlesmeyı daya ınsanlara.onun okulunu okuyanlar sokakta sımıt satsın 10.000 ogretmen alınacak de 7.000 ı sozlesmelı ogretmenden kadroluya gecır 3.000 ole ekle sora hawasını at. 10.000 ogretmen aldım dıye.kendı hedeflerın dogrultusunda uzun yıllardır cıraklık donemıyle gel ıktıdara smdı 4+4+4 ıle ustalıgını konustur ve mahvet bu ulkenın genclerını..yazıklar olsun baska hıcbsey demıyorum.5.5 yasındakı bebelerı okula gonderıp ogretmenlerı de cocuk bakıcısı yaptılar,yapacaklar..Allah ogretmen olanların yardımcısı olsun..Allah Yenı eğitim öğretim yılında ogretmenlere buyuk sabır wersın.

sen gıt ısletme mezunu olan bırını matematık ogretmenı yap secmelı ders ogretmenı yap branşları doldurt uc kurus para karsılıgı sozlesmeyı daya ınsanlara.onun okulunu okuyanlar sokakta sımıt satsın 10.000 ogretmen alınacak de 7.000 ı sozlesmelı ogretmenden kadroluya gecır 3.000 ole ekle sora hawasını at. 10.000 ogretmen aldım dıye.kendı hedeflerın dogrultusunda uzun yıllardır cıraklık donemıyle gel ıktıdara smdı 4+4+4 ıle ustalıgını konustur ve mahvet bu ulkenın genclerını..yazıklar olsun baska hıcbsey demıyorum.5.5 yasındakı bebelerı okula gonderıp ogretmenlerı de cocuk bakıcısı yaptılar,yapacaklar..Allah ogretmen olanların yardımcısı olsun..Allah Yenı eğitim öğretim yılında ogretmenlere buyuk sabır wersın.

Ayakta Alkışlıyorum Diyecek Başka Bir Söz Yok..

Ben bu konulara yorum yapmmıyorum Allaha havale ediyorum...:mad:

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Ben bu konulara yorum yapmmıyorum Allaha havale ediyorum...:mad:

Ev arkadaşım 2 Eylülde evlenecekti. 1.5 senedir atma bekliyorlar. Resmi nikahları var ama düğünü bekletiyorlardı. Düğüne bukadar yakın kala boşanma kararı aldılar. Uzakta oldukları için kavga ettiklerinde telefondan çözüm bulamıyorlardı.

Gözden ırak olmak hiç iyi değil. İki tarafta soru işaretleri içerisinde boğuluyor.

Onları bu hale getiren 1.5 sene boyunca eşini sadece 5-10 gün görmek zorunda bırakan "mevcut sistem"

Bunun hesabını nasıl verirler öbür tarafta, varsın kendileri düşünsünler...

Geri
Üst Alt