Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ühü ühü ühü..alfayı yakalayamadım..

Konu, 'Sohbet' kısmında - 48 - tarafından paylaşıldı.

1. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    bugün yolda giderken aracımın sağa doğru çektiğini hissettim gelen ilk..benzicide durdum..hava ayarlarına baktım..dha önce nitrojen vardı..havalar soğuyunca nitrojeni boşaltıp hava bastım çünkü zıplıyordum..ve bir de hava ile deneyeyim dedim..nasıl olacak diye..ya lastikçi az hava bastı yada durduğu yerde 4 ü de inmişti..hatta şaşırdım..sağ önde 15 psi idi arka 17..
    diğer taraf da öyle..neyse havaları bastım yarın gene kontrol edeceğim..
    sonra yola çıktım..başaldım devirlemeye..1 nci 6 bin 2nci 6000 3nci 5500 4 ncü de 150 civarı bir hiz ile giderken daha doğrusu hızlanırken..alfa 147 vuuuupp geçti..yüklendim 5 e attım 185 km hıza çıktım ama alfaya yetişemedim..sonra viraj geldi viraj fobim var çektim ayağımı gazdan alfada yok oldu..aracı tanıyorum 06 plaka nizip de öğretmen olması lazım..ühü ühü ühü ühü..

2. mfb

mfb SCW Üyesi

1.332
    6
    38
    abi alfalar son hız olarak leonlara göre başarılı ama kafaya takıcak bişi yok varol abim gayet normal çünkü sende 17 jant olduğu için senin son hızın olması gerekenden dah düşük zaten şu anda ama senin ses sitemin yeter be abim :D

3. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    yok yakalayamazdım zaten..o kaptırmış geldi geçti..ben daha hızlanıyordum ..ama gene hiç kpanmadı ara....ban onun geldiğini bile görmedim...kenardan çıkmış hızlanıyordum..aklıma da gelmedi o debriyaz sonra gaz debriya gaz..belki biraz daha yaklaşırdım..ama olan oldu bemm..

4. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Abi Rabbim nasip eder inşallah 1.8T yada 2.0T ile seni görmeyi :)

5. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    alfayı tamam biliyoruz abi fazla detaya gerek yok, kabinde dikkatimizi çekecek bişey var mıydı açarken hep o aklımdan geçti :D:D:D

6. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    üzülme Varol abim 147'lerin hepsinde 14-15" jant var ondan öyle olmuş.. :p :D :D

7. mfb

mfb SCW Üyesi

1.332
    6
    38
    hepsinde değil yiğitcim sadece progressionlarda 15" var diğerlerinde 16" hele birde blackline veya ti ise 17":p:p

8. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    Amin inşeAllah hepimiz gönlümüzde olana sahip oluruz

alfayı geçecek aracım yok..kalbimde kimse yok...nizip de starbucks yok...istanbulda değilim ühü ühü..not starbucks antepde de yok

üzülmüyorum..bundan jant man takmayacağım sıfır inç jant kullanacağım:p:D:D

9. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    açıklama da geldi ahahah.. :D :D

en temizi Varol abim.. :D :D

10. emrah

emrah SCW Üyesi

47
    0