Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ufak Sürtme

yanlış hatırlamıyorsam jantlarıda yeni boyadınız :( çok enteresan bi durum olmadıkça bir sorun olmayacağını düşünüyorum lastikte. belki en kötü ordan yağmur damlası girip doldurup buharlaşması yada buharlaşmaması sorun olabilir

sonuçta arabaya ne kadar güvenirseniz güvenin canımız üzerinde gittigimiz 4 tane lastige baglı bence ön yada arka ikisinide değiştirin derim

lastikdeki hasar çok derin değil dış yüzeyde biraz kopma olmuş ve balon yok gibi görünüyo kullanıcaksanızda bi lastikçiye gösterin ben problem yaratıcağını sanmıyorum ve arkaya alın önde olması daha büyük risk yaratır elbet... geçmiş olsun..

geçmiş olsun nuri,,, bende istanulda lastigi yarmıştım michelinler yanak hariç harika, yanaklar çok yumuşak parmagınla bastırdıgında bile hissedion o yüzden bidaha ps3 almam o kadar sert çukura düştüm bişi olmadı yanak bi darbe alınca bitio

lastikdeki hasar çok derin değil dış yüzeyde biraz kopma olmuş ve balon yok gibi görünüyo kullanıcaksanızda bi lastikçiye gösterin ben problem yaratıcağını sanmıyorum ve arkaya alın önde olması daha büyük risk yaratır elbet... geçmiş olsun..

Bende öyle yapmayı düşünüyom abi teşekkür ederim

geçmiş olsun nuri,,, bende istanulda lastigi yarmıştım michelinler yanak hariç harika, yanaklar çok yumuşak parmagınla bastırdıgında bile hissedion o yüzden bidaha ps3 almam o kadar sert çukura düştüm bişi olmadı yanak bi darbe alınca bitio

Sağolasın valla ben bi sorun yaşamadım bu olayda da çok yavaş sayılmazdım yani normal olarak karşıladım. Nası yaptın tek mi aldın ps3?

çok geçmiş olsun cana gelmesin de mala gelsin.allah beterinden saklasın... artık zarları çıkarıp cevşen,şeb asmanın zamanımı geldi acaba???

• Beğen
Reaksiyonlar: nri7
Geri
Üst Alt