Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ufak kaza

geçmiş olsun kardeşim..
bişi ihtiyacın olursa biliyosun zaten.. ;)

aybars geçmiş olsn. davranışından dolayı tebrik ederim.

çok çok teşekkür ederim hepinize allah beterinden korusun hepimizi..ayrıca buradan Mert abiye ve Doğukan kardeşime (sabaha kadar beni dinlediği için=) ) çok teşekkür ediyorum.

Estafurullah Aybars ne demek sende yani laf mı senin söylediğin. Hep söylüyorum benim telefonum çok absürt bir şey yoksa 24 saat açıktır ve ne zaman ararsanız arayabilirsiniz (elbette acil bir durum varsa ortada) ayılana kadar biraz hı hu ederim ama ihtiyaç anında çekinmeyin. Öncelikle duyarlılığından ve örnek davranışından dolayı yeniden seni kutlarım Aybars. Aracında çok bir şey yok bunu otoparkı olmayan ve yol kenarına park eden herkes yaşayabilir. Onun içindir ki bilhassa kar buz zamanlarında eğer arabam olsa ya paralı otoparka çekerim ya da müsait bir arkadaş akraba otoparkı olmadı iş yeri otoparkına falan bırakırım aracımı. Zira herzaman karşımıza Aybars çıkmaz :) Aracını en kısa sürede eski haline getireceğiz canını sıkma sakın. Ha aklımda iken o jant ile sakın fazla hız yapma zira içinde tel kırılmış sanırım

Mert abi 7/24 arayabiliriz yani öyle mi. ??

:D :D :D :D

Geri
Üst Alt