Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ufak Kaza Yardım???

geçmiş olsun..karşı tarafın hasarını sizin normal sigorta karşılıyorsa bunun için kasko deldirmeye gerek yok bence.. eğer kaskonuzun mini onarımı varsa yine kasko delinmeden halledilir..

tam bende yazıordum şimdi bunda tampon değişmez ayrıca kaskodan bile yaptırmaya gerek yok....

Büyük geçmiş olsun.Dışarıdan bakıldığında onarımı yapılacak bir durum tampon değişmez gibi geliyor ama iç tırnakların yada bağlantı noktaları kırılmışsa o zaman değişime gidebilirler.

Sağ park lambasının altı oynamış gibi buda tırnakların kırıldığının bir işaretidir ama sadece o bölgedekilerin ben yerinizde olsam FR tamponu ile değiştirirdim:eek:key:

geçmiş olsun
iç kısmına iyice baktır sorun yoksa onarımı çokta sorun değil kaşrı tarafın sigortası yaptıracaksada kaskoyu boşa deldirme derim.

Arkadaşlar herkese teşekkürler..Bugün servise gittim cupra tamponla değişimi kabul etmediler kaskodan tamponu tamir ettiririz dediler,bende ufak bir hasar için bozdurmaya gerek yok dedim autoking de mini hasar onarımda ücretsiz yaptırıyorum..:eek:key:

Geri
Üst Alt