Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ufak Dokunuşlara Başladık:)

Çok güzel olmuş jant ve spor yayla arabanin duruşu daha güzel olur.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yaa sonradan aklıma geldi aracın kaportası gayet parlak ve canlı...keşke beyaz kendi renginde ya da şeffaf kaput filmi cektirseydiniz taş izi cizilmelere karşı koruma altına alırdık... @ddmckmk
Evet haklısınız kaput orjinal ve cok temiz .Gorustum kaput filmini de halledicez bir iki güne .Degerli tavsiyelerin icin cok tesekkür ederim.

@ddmckmk bu işlemleri bugün yaptıysaniz ortalama aynı yerlerde îmisiz bileydim denk gelirdik Spoiler ve lip ile ilgili besyolda sürekli gittiğimiz bir yer var yardimci olurum bu arada degisim çok güzel olmuş güle güle kullanın kahvaltıya sizi 2 kişi olarak ekliyorum detayları hafta arası paylasirim sizinle

16cdf48

@ddmckmk bu işlemleri bugün yaptıysaniz ortalama aynı yerlerde îmisiz bileydim denk gelirdik Spoiler ve lip ile ilgili besyolda sürekli gittiğimiz bir yer var yardimci olurum bu arada degisim çok güzel olmuş güle güle kullanın kahvaltıya sizi 2 kişi olarak ekliyorum detayları hafta arası paylasirim sizinle

16cdf48
Ben butun gun kucuk sanayi Aksesuar 2000 de idim .ikizler oto cam ile beraber çalışıyorlar. Once S Dizayndan havuz paspas ve kapı eşigi aldım sonra Ikizler oto cama gectim .7 de beraber kapadık aksam :)

Şu videodaki ledli equalizer da çok hoş olabilir tavsiye edebilirim bende yaptirmayi dusunuyorum birazdan siparisini vericem.
Bide bu jant ışığı sibop kapaklarına takılıyor ve hareket edince aktif oluyor bana göre aşırı tatlı duruyor hele beyazini bulabilirseniz :)

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şu videodaki ledli equalizer da çok hoş olabilir tavsiye edebilirim bende yaptirmayi dusunuyorum birazdan siparisini vericem.
Bide bu jant ışığı sibop kapaklarına takılıyor ve hareket edince aktif oluyor bana göre aşırı tatlı duruyor hele beyazini bulabilirseniz :)

Hatta bu tarz birsey buldum bu da guzel olabilir sizin icin

Benim arabada tesisat yok ya :)fazla ışıklı degil mi hem ?
Benimkinde de yok :) zaten olmasina gerek de yok arka cakmakliktan baglaniyomus bende de cam filmi var az gosterir ama iyi durur diye dusunuyorum ;) jantta ise sibob kapagi yerine taktigindan kablo vs gerek kalmiyomus siparisi verdim simdi ben galince dener atarim size fotograflarini

öncelikle sizi canı gönülden tebrik ediyorum.
bir bayan olarak bir erkek edasıyla hem aracınızla bu kadar çok ilgilisiniz hemde sitemizde aktif olarak bulunuyorsunuz.
aracınız göz kamaştırmaya başladı. rabbim nazardan kazadan beladan ve BALTADAN korusun...

gelelim cam filmine...
benim de ön camımda 1no lumarr var şu ana kadar birşeyle karşılaşmadım.

fakat geçenlerde bir haberde izlemiştim bir bayana cam filmlerinden ceza yazılmıştı ve bayan itiraz etmiş. kazanmıştı.
itiraz gerekçesi ise trafikteki bayan şoförleri taciz ettiklerinden dolayı yaptırdığını söylemesi...

öncelikle sizi canı gönülden tebrik ediyorum.
bir bayan olarak bir erkek edasıyla hem aracınızla bu kadar çok ilgilisiniz hemde sitemizde aktif olarak bulunuyorsunuz.
aracınız göz kamaştırmaya başladı. rabbim nazardan kazadan beladan ve BALTADAN korusun...

gelelim cam filmine...
benim de ön camımda 1no lumarr var şu ana kadar birşeyle karşılaşmadım.

fakat geçenlerde bir haberde izlemiştim bir bayana cam filmlerinden ceza yazılmıştı ve bayan itiraz etmiş. kazanmıştı.
itiraz gerekçesi ise trafikteki bayan şoförleri taciz ettiklerinden dolayı yaptırdığını söylemesi...
Eveet işte bu ;)bazen bir tavsiye paradan dahi üstündür demişler ya ,sizinki de o hesap ,cok sagolun :) teşekkur ederim takdiriniz için .ben de rahatsız oluyorum zaten aynen .Leon gorunce millete zaten bi haller oluyor ,bir de icinde bayan görünce hepten degişik bir hal alıyolar..film harika birsey ya .

Geri
Üst Alt