Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ufak Dokunuşlara Başladık:)

Sagolun ben de app plaka siparişi vermeye hazırlanıyorum :) Kare mi olsun sizce ? Bu arada kapılara da hayalet seat logosu yapılıyor şuanda.onu da gece çekip atmam lazım :)Farlarla da biraz oynadım .Gece son hali paylaşacağım.
kapı eşikleri çok orjınal olmuş...yalnız ön tampondaki plaka ağlıyor gibi kare yap diye :) elinize emeklerinize sağlık..paşaoğlunun logosu yeter...

Sagolun ben de app plaka siparişi vermeye hazırlanıyorum :) Kare mi olsun sizce ? Bu arada kapılara da hayalet seat logosu yapılıyor şuanda.onu da gece çekip atmam lazım :)Farlarla da biraz oynadım .Gece son hali paylaşacağım.
kare pleksi altlık plaka güzel olur tabi...aslında kare plaka sport tamponlara daha cok yakışıyor ama değiştirir tabi aracın havasını...kare plaka sipariş ederken ''istanbul kalın'' fontundan isteyin mühürlü sıkıntı çıkmaz muaneye de trafikte.
ön farlara da cizilmelere ,taşlara,solmalara karşın film çektirirsiniz farları korumuş olursunuz...
tampon altına da tampona uygun orjınal lip bakalım

leonu olanlar fikirlerini belirtecektir

@kirlisakal abime katılıyorum app plaka on taraf kare olmalı bencede :) emeğinize sağlık
Evet ön tampona lip tavsiyelerinizi beklerim .işin içine girmişken o da olsun. Sonra 2 ay aç gezsem de olur :)
[doublepost=1453989816,1453989658][/doublepost]
başarılı ....bir bayanın arabasıyla ilgilenmesi nekadar güzel ve sevindirici :D
Bayanın babası eski galerici olunca ,çocuklugun Araba pazarında geçince böyle oluyor :)Bu hastalığa doktorların bir Tanı koyması lazım :)

Evet ön tampona lip tavsiyelerinizi beklerim .işin içine girmişken o da olsun. Sonra 2 ay aç gezsem de olur :)
[doublepost=1453989816,1453989658][/doublepost]
Bayanın babası eski galerici olunca ,çocuklugun Araba pazarında geçince böyle oluyor :)Bu hastalığa doktorların bir Tanı koyması lazım :)
:)

aslında bütceniz iyise tamponu da değiştirseniz fena olmaz yanii :) aşağıdaki resimki lip sizin tampona uyum sağlar..orjınale gerek yok aynı lip bi dunya tunıngcilerde bulunuyor...sizin tamponun lipleri şu şekilde durur

3e294e4s-960.jpg
diğer lip nasıl durur size bağlı...
KPgkA6.jpg
[doublepost=1453990727,1453990573][/doublepost]ilk resim kare plakayla birlikte kurtulur gibi ... diğeri sırıtır...hayırlısı @ddmckmk

aslında bütceniz iyise tamponu da değiştirseniz fena olmaz yanii :) aşağıdaki resimki lip sizin tampona uyum sağlar..orjınale gerek yok aynı lip bi dunya tunıngcilerde bulunuyor...sizin tamponun lipleri şu şekilde durur

Ekli dosyayı görüntüle 10910
diğer lip nasıl durur size bağlı...
Ekli dosyayı görüntüle 10911
[doublepost=1453990727,1453990573][/doublepost]ilk resim kare plakayla birlikte kurtulur gibi ... diğeri sırıtır...hayırlısı @ddmckmk
Tabiki fr tampon .ikinci resim guzel ama bana kare plaka ve lip yeterli sanırım. Bu arada Fr logosu takmaya utanmalıyım sizce ?:)Sonuçta biz de 140 hpyiz, hersey tampon jant mı yani :)

Geri
Üst Alt