Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ufak dokunuşlar ve pro çekim fotolarımız

Daha iyi donmek ici brembo kaliperi ve orj 18 jantlari cikarip 15 inc janta dönmek böyle birşey :))

Son düzenleme:
Maşşallah valla çok güzel olmuş..Bende bu şekilde yapmayı düşünüyorum kısmet olursa.Yalnız ön ve arka seat armasınıda kırmızı yaparsan yanar ortalık demedi deme :) Ben yapıcam :)
Emeğine sağlık..
Eyvallah sağol armalardan ziyade tamponun alt çıtasında ortada kalan kısmı kırmızıya devam edicem ama bakalım fırsat ve imkan bulabılırsem buaralar biraz yogun ve sıkıntıdayım

Selamın aleyküm 2006 model seat leonum var fakat hiçbir yerde orta konsolu bulamıyorum bu çakmaklığın espnin bulunduğu konsol yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.

Selamın aleyküm 2006 model seat leonum var fakat hiçbir yerde orta konsolu bulamıyorum bu çakmaklığın espnin bulunduğu konsol yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.
Mrb kardeşim öncelikle aleykümselam ihtiyacın olan parça hakkında yardımcı olamıycam ama yeni bir konu başlığı olarak ihtiyacını açarsan çok daha verimli olur en azından forumdaki tüm arkadaşlarım görmüş ve sanada yardımcı olmuş olur

Geri
Üst Alt