Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ufak bi kaza yaptim

Geçmiş olsun,Nusretin dediklerine katılıyorum...Serviste aracı görmeye gelen ekspere iyi tembihlemek lazım...

Karşı tarafın sigortası ödicekse kaza yaptığında üzerinde ne varsa onu takarlar sadece arabanın sicili bozulur kaza yaptığın kayıtlara işler 5664 de direkt olarak arabanın hasar kaydı görülür...

Fotografida yükledim nusret abi bakabilirsin inş dedigin gibi aynısandan takarlar servise sıkı sıkı tembihlicem, herkese tessekkur ediyorum ilginiz icin cok sagolun.

geç miş olsun aynen dediklkeri gibi kardeşim axpertizle iyi konuşmana baglı

Fotografida yükledim nusret abi bakabilirsin inş dedigin gibi aynısandan takarlar servise sıkı sıkı tembihlicem, herkese tessekkur ediyorum ilginiz icin cok sagolun.

Baktım fotoya gene iyi çokta aşırı bir kaza olmamış ama kazanın iyisi kötüsü olmaz eğer başka bir tampon takmaya kalkarlarsa itiraz et öyle birşey yapacaklarını sanmıyorum ama sen genede temkinki ol ve üzerine dur kardeşim.tekrardan geçmiş olsun Allah bir daha kaza bela göstermesin oluyo işte kaza geliyorum dese kaza olmazdı.Sakin olmak lazım moralinide bozma boşyere herkesin başına gelebilecek şeyler.

Geri
Üst Alt