Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ufak bi kaza yaptım:/

teşekkürler arkadaşlar peki

benim kasko sözleşmemde 10cm ye kadar tampon göçük yırtık vs. onarımı var benimki 10cm den biraz büyük ufak onarıma girmezmi şimdi bu:/ maddeleri yazayım;

boya hasarlı kaporta göçük düzeltme:boyanın zarar gördüğü 10 cm çapa kadar ezik vuruk çizikler (yılda 4 adet)
plastik tampon tamiri: 10cm ye kadar göçük yırtık vs.(yılda limitsiz)

şimdi benimki 10 cm den büyük diye hafif onarıma girmezse ne yapayım?

Geçmiş olsun...Tampon boyansa bıle kafana takma

sensör devreyemi girmedi ne oldu anlamadım ama hiç bir uyarı duymadım ki 1mt de başlıyor uyarmaya müzik falanda açık değildi olucağu varmış diyorum artık

Allahtan mini hasar kapsamında kasko yapıcak ama renk olayı baya canımı sıkıyor umarım çok ayırt edilmez:S edilirmi? varmı metalik siyaha lokal boya yaptıran

Geçmiş olsun.. Bizim arabayada tır çarptığında tampon göçmüştü ama yarım saat sonra filan kendiliğinden atmıştı tampon sizede olabilir belki..

Geri
Üst Alt