Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ufak bi kaza yaptım:/

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında alpturan41 tarafından paylaşıldı.

1. alpturan41

alpturan41 SCW Üyesi

91
    1
    8
    merhaba arkadaşlar biraz önce geri geri gelirken başka bir araca çarptım onun aracında bir şey yok benim araçta arka tamponda 15-20cm çapında göçük oluştu gördüğüm kadarıyla herhangi bir boya kalkması yok kaskonun ufak onarıma giriyor sizin başınıza geldiyse bilirsiniz ne kadar sürer onarımı bir günde hallederlermi birde göçüğü düzeltme işleminde boya kalkarmı kalkarsa lokal boya kendini belli edermi aracım metalik siyah göçen yer pilastik tampon

akşam pek görememiştim bugün biraz baktım foto. çektim durum hiç iç açıcı değil kaskonun mini hasarlılık kapmasımda autoking e vericem randevu aldık ısıtıp düzelticekler ve yeniden boyancak dedi araç metalik siyah arkadaşlar boyatmak mantıklımı aşırı bir renk farkı olurmu :S birde ufak tefek çizikler vardı oralarıda boyucaz dedi bilmiyorum renk ayırt etmez dedi ama bilemedim metalik siyaha lokal boya yaptıran oldumu aramızda

Uploaded with ImageShack.us

2. AlperMertKocak

AlperMertKocak SCW Üyesi

927
    223
    43
    geçmiş olsun :( göçen yer plastikse plastiğe yeniden şekil verebiliyorlarmı ? değişmesi gerekmiyormu?

3. rüzgar

rüzgar SCW Üyesi

282
    37
    28
    geçmiş olsun.

4. ultraslanonur

ultraslanonur SCW Üyesi

1.106
    119
    63
    geçmiş olsun vakumla çekerler boya atması yoksa boyanmaz sorun olcagını sanmıyorm

5. alpturan41

alpturan41 SCW Üyesi

91
    1
    8
    plastik tampon düzeltilebiliyor yani?

6. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    adı üstünde plastik..autoking size randevu verir..mini onarımlıksa sabah bırakır akşam alırsınız ..geçmiş olsun

7. mstfcfc

mstfcfc SCW Üyesi

1.819
    143
    63
    geçmiş olsun...

8. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.519
    1.588
    113
    geçmiş olsun

9. scgnbsl

scgnbsl SCW Üyesi

1.140
    423
    83
    geçmiş olsun en kötüsü böyle olsun..

10. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    geçmiş olsun tampon düzelir ancak boyada çatlakların oluşması kaçınılmaz bu yüzden boyanabilir tamponun boyanması sıkıntı değlil canını sıkma en kötüsü böyle olsun.....:eek:key:

Sayfayı Paylaş