Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ufak bi kaza yaptım:/

alpturan41

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar biraz önce geri geri gelirken başka bir araca çarptım onun aracında bir şey yok benim araçta arka tamponda 15-20cm çapında göçük oluştu gördüğüm kadarıyla herhangi bir boya kalkması yok kaskonun ufak onarıma giriyor sizin başınıza geldiyse bilirsiniz ne kadar sürer onarımı bir günde hallederlermi birde göçüğü düzeltme işleminde boya kalkarmı kalkarsa lokal boya kendini belli edermi aracım metalik siyah göçen yer pilastik tampon

akşam pek görememiştim bugün biraz baktım foto. çektim durum hiç iç açıcı değil kaskonun mini hasarlılık kapmasımda autoking e vericem randevu aldık ısıtıp düzelticekler ve yeniden boyancak dedi araç metalik siyah arkadaşlar boyatmak mantıklımı aşırı bir renk farkı olurmu :S birde ufak tefek çizikler vardı oralarıda boyucaz dedi bilmiyorum renk ayırt etmez dedi ama bilemedim metalik siyaha lokal boya yaptıran oldumu aramızda

Uploaded with ImageShack.us

geçmiş olsun :( göçen yer plastikse plastiğe yeniden şekil verebiliyorlarmı ? değişmesi gerekmiyormu?

geçmiş olsun vakumla çekerler boya atması yoksa boyanmaz sorun olcagını sanmıyorm

adı üstünde plastik..autoking size randevu verir..mini onarımlıksa sabah bırakır akşam alırsınız ..geçmiş olsun

geçmiş olsun en kötüsü böyle olsun..

geçmiş olsun tampon düzelir ancak boyada çatlakların oluşması kaçınılmaz bu yüzden boyanabilir tamponun boyanması sıkıntı değlil canını sıkma en kötüsü böyle olsun.....:eek:key:

Geri
Üst Alt