Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ufak bass hoperloru?

tolgabes64

Kayıtlı Üye
GOLF için arka kapılardaki ses yerleri boş. oralara 16CM lik BASS hoperloru takmayı düşünüyorum ama radyo orjinal RCD300. araçda ön kapıda bass mid ve tiz olarak sağlı sollu toplam 6 hoperlor var. radyonun arkasında arka kapılara uygun bi hoperlor çıkışı varmı bilmiyorum ama rcd300 ayarlarında sadece sağ sol balans ayarı var arka ön ayarlama seçeneği yok. acaba uygun bi amplifikatör ile gene uygun bi bass hoperloru bulabilirmiyiz? bütçe 200 lira çok fazla bişey beklememek lazım en azından o hoperlorlerin pırt pırt sesi olmasın :) 2.el - 0 hiç farketmez.

golf den önceki polo da kullandığım set
JVC mp3 radio player 60w
ve sony 190w hoperlor : http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-arac-kolonlari-sony-xs-gtf1626-2-yollu-190w-16-cm-2010-ser/detay/

ç
okta kötü sonuçlar almamıştım

arka kapılara bass takacaksan amfi lazım 4 kanal normal bir amfi de alıp 2 kanalı mono ypar birine dğer 2 kanlı da mono yapa diğer bass a bağlarsın frekansı da ona göre ayarlar sadece arka kapılardan bass alırsın...16 lık bass var mı bilmiyorum..
amma
mutlak surette yumurtağa kabı sünger alıp kapılar koymanda fayda var..ve eğer bas kullanacaksan direk yuvaya koyma biraz ağır olacak ama kapı içlerine uyacak ve üstüne gene kapının kendi dösemesini taktıracak şekilde mdf kestir basları da ona tak bagajdan daha iyi ses alırsın..
bunun dışında eğer ön midleri teypten besleyeceksen
ve arkları amfiden besleyeceksen
delay farkı olacaktır..
teyp e gelince arka çıkışlarını bilmiyorum yoksa zaten amfiye gitmsi için dönüştürücü takman lazım öyle olunca da bir amfiye daha ihtiyacın olacak..biri midlere biri basslara

Geri
Üst Alt